Sada čisticí a pečující kosmetiky pro kožené čalounění Longlife Xtra

Kód: 6920
Showroom Brno
1 599 Kč
12-14 týdnů
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kožené sedací soupravy, křesla nebo židle vyžadují péči. Abyste si jejich kvality mohli užívat dlouhá léta, tak je potřeba dbát nejen na jejich pravidelnou údržbu formou čištění, ale také formou pečují ochrany. Kůže jako materiál sám o sobě se vyznačuje především otevřenou pórovitostí, proto je důležité předcházet jejich zanesení.

Čistící a pečující sada Longlife Xtra od německého výrobce kvalitních sedacích souprav Willi Schillig je v podstatě "must have" při pořizování nábytku koženého čalounění. Sám výrobce doporučuje provést ošetření nábytku ještě před prvním použitím a tím dosáhnout podmínek prodloužené záruky.

Použitím této sady získáte dlouhodobý efekt sytosti barev koženého čalounění a především udržíte kůži pružnou a zvýšíte její odolnost.

 

Sada kosmetiky obsahuje:

Keralux Strong Cleaner 150 ml

Keralux Care Lotion 150 ml

Keralux Strong Protector 100 ml

Houbička

Utěrka

Froté hadřík

 

Použití

Před samotnou údržbou pomocí přípravků Longlife Xtra nejprve kožené čalounění zbavte nečistot a umyjte.

Následně použijte Keralux Strong Clenaer a pomocí houbičky aplikujte rovnoměrnou vrstvu na povrch nábytku a nechte uschnout. Přípravky nikdy neaplikujte přímo na kůži, vždy používejte houbičku nebo utěrku.

Pomocí destilované vody a přiloženého hadříku následně látku do kůže dokonale zapracujte.

Po uschnutí aplikujte rovnoměrnou vrstvu přípravku Keralux Care Lotion, zapracujte a nechte schnout. Keralux Care Lotion zajišťuje především odolnost proti slunečním paprskům.

Na závěr použijte přípravek Keralux Strong Protector, který efektivně chrání pigmentovanou kůži a zajišťuje udržení její barevné škály. Přípravek zapracujte suchou utěrkou.

 

Tento postup opakujte dvakrát ročně pro dokonalou ochranu vašeho nábytku.

 

Obsah balení čistící a pečující sady je dostatečný pro ošetření 5 sedacích míst.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: