Rekonstrukce ložnice v malém bytě pro mladý pár

rekonstrukce malého bytu DEHO005

Ani ložnici při rekonstrukci malého bytu mladý pár v Brně nevynechal a rozhodl se zařídit ji moderně a především v designové lince jako celý interiér bytu. To znamená řešení moderního, veselého a pozitivního interiéru v kombinaci barev šalvějová, šedá a imitace dubu. Industriální styl se špetkou skandinávského řešení.

V ložnici jednoznačně vévodí prostorná postel Malcolm v antracitovém látkovém čalounění. Tato královská postel nabízí vyšší výšku korpusu, a to 45 cm, spolu se dvěma výklopnými rošty k úložnému prostoru. Postel je velikostně vhodná pro matraci o velikosti 180 x 200 cm, kterou si majitelé, spolu s polštáři, vybrali z nabídky italské značky Magniflex.
Za postelí se celá stěna pyšní dekorem betonové stěrky Betonepox od firmy Němec - stejné provedení můžete najít i v předsíni tohoto bytu. 

Na šedé stěně jsou umístěny i závěsné noční stolky spolu s kosmetickým stolečkem. Vyráběny na míru jsou v kombinaci dubu a bílé barvy. Jejich skladby vytváří krásné designové dekorační prvky a především doplňuje designovou linku celého interiéru.

Na druhé straně ložnice naopak můžete spatřit kompletní řešení vestavěných skříní na míru, jejichž členění bylo řešeno dle přání zákazníků. Světlá stěna skříní tak kontrastně doplňuje tmavou betonovou stěrku a vytváří harmonický interiér, v kterém lze opravdu snově relaxovat.

Těšíme se, už máme další klíče, nové projekty a vy brzy uvidíte další naše fotky realizací. Třeba ta další bude právě vaše …. Váš tým Deho

 S realizací vysněného domova pomůžeme i vám – stačí nás kontaktovat : +420 720 993 563 nebo na mail: info@deho.cz

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů