Jídelní židle

126 položek celkem
Čalouněná židle Lars - hořčicová
3 698 Kč

Židle čalouněná v látce s polstrovanou zadní částí.

Židle Basil
Na objednání
3 660 Kč

Moderní židle v kombinaci materiálů dřeva a polypropylenu.

Čalouněná židle Lars - šedá
Tip
4 386 Kč

Židle čalouněná v látce s polstrovanou zadní částí.

Židle Eames DAR
Novinka
9 792 Kč

Eames DAR (Dining Armchair Rod) je ikonická designová židle od Vitra, která má sedák s opěrkami a konstrukci z ocelových drátů známou jako „Eiffelova věž“.

Židle Eames DAX
Novinka
Na objednání
8 976 Kč

Eames DAX (Dining Height Armchair X-Base) je ikonická designová židle od značky Vitra, která má sedák s opěrkami a podnož z jednoduché ocelové základny.

Židle Eames DKR, basic dark
Tip
10 744 Kč

Eames DKR Wire Chair je designová židle od Vitra, která má sedák bez opěrek a celodrátěnou konstrukci v barvě chrome.

Židle Eames DSR basic dark
Novinka
7 072 Kč

Eames DSR (Dining Sidechair Rod) je ikonická designová židle od Vitra, která má sedák bez opěrek a konstrukci z ocelových drátů v barvě chrome známou jako „Eiffelova věž“....

Židle HAL Armchair Wood-White
Tip
13 872 Kč

Židli HAL Armchair Wood v bílé barvě navrhl pro značku Vitra designér Jasper Morrison, který usiloval o vytvoření jednoduché, avšak designové židle.

Židle Eames DAW
Tip
13 328 Kč

Eames DAW (Dining Armchair Wood) je ikonická designová židle od Vitra, která má sedák s opěrkami a konstrukci ze dřeva. Provedení sedáku: černá; provedení podnože: černý javor.

Starling chair STR1
Novinka
4 790 Kč

Pevná a odolná židle pro venkovní použití.

Židle Eames DKX-5
Novinka
Na objednání
12 376 Kč

Eames DKX-5 Wire Chair je designová židle značky Vitra, která má sedák bez opěrek a celodrátěnou konstrukci s potahem v barvě a materiálu dle vašeho výběru.

Židle Eames DAX, celopolstrovaná
Novinka
16 048 Kč

Eames DAX (Dining Height Armchair X-Base) je ikonická designová židle od značky Vitra, která má sedák s opěrkami, podnož z jednoduché ocelové základny a polstrování celé...

Nahoru
Další produkty

Ať už zasedáte ke snídani, obědu nebo večeři jedno je nad slunce jasné. Musíte se cítit spokojeně a pohodlně. Teprve potom si můžete užít jídlo, které si dopřáváte.

Jídelní židle se většinou vybírají v kombinaci s jídelním stolem. Tak dosáhnete shody a set tak lépe zapadne do celého interiéru.

Můžete vybírat mezi jednoduchými jídelními židlemi ze dřeva, plastu či kovu. Také se můžete nechat inspirovat židlemi s područkami nebo židlemi polstrovanými.