O nás

Domov… Jedinečné místo klidu, pohodlí a svého vlastního šarmu spojeného s vaší unikátností. Vytvořit domov, kde se budou kloubit všechny tyto vlastnosti, se může zdát být nelehkým úkolem. Pokud ale máte k dispozici ty správné znalosti a objekty, tak už v cestě k vašemu vysněnému domovu nebrání absolutně žádná překážka.

A to je naším cílem! Pomáháme vám vytvořit domov, který bude odpovídat vašim představám.

Navrhujeme a realizujeme kuchyně kvalitní německé značky Schüller. Naše mnoholeté zkušenosti budou vaší oporou při zařizování i těch nejmenších detailů, které se v kuchyni ukrývají. Dále se specializujeme na návrhy interiérů. S pomocí naší architektky uvidíte, jak se váš nový domov bude tvarovat od prázdného papíru přes 3D vizualizaci interiéru až po samotný hmatatelný výsledek vašeho jedinečného domova. Výsledky naší práce jsou nejen jednotlivé místnosti, ale také i návrhy a realizace celých interiérů.

29064010_1575228265909614_6120672658386547036_oV neposlední řadě nabízíme široký výběr interiérového i exteriérového zařízení. Zastoupení širokého výčtu kvalitní značek z různých koutů světa vám nabízí možnosti, mezi kterými jistě najdete tu správnou volbu. Jednotlivé značky vybíráme opravdu důsledně a jejich produkty pro vás představujeme na našem showroomu v Brně. Kvalitní sedací soupravy, křesla, stoly a židle dále vybavení ložnice, ale také i dekorace a interiérové doplňky – to jsou výrobky, které vám přinášíme.

Namátkou můžeme představit značky STEINHOF, které přináší vysoce kvalitní sedací soupravy a vybavení interiérů německé kvality, dále italskou značku Calligaris s širokou nabídkou nábytku, dekorací a jiných designových doplňků domácnosti. Dalším italským reprezentantem je například značka Cattelan Italia se svým jedinečným designem a citem pro detail, který lze vnímat z každého jejich výrobku, nezapomenutelnou nabídku tvoří sedací soupravy značky Ditre Italia, která nabízí nejen klasické ale i moderní výrobky.

Velmi zajímavým partnerem je také španělská značka La Forma, která nabízí nábytek, doplňky a dekorace interiérů typické svým jižanským nádechem. Pro zařízení exteriéru můžeme například nabídnout českou značku Todus se svými designovými křesly, stoly nebo i lehátky, které zvelebí jakoukoli terasu či zahradu.

Od návrhu až po realizaci vám přinášíme naše odborné znalosti a zkušenosti. S námi získáte na jednom místě, při jednání s jedním specialistou vše potřebné pro váš domov.

Od roku 2012, kdy společnost DEHO s. r. o. vznikla, si nejvíce ceníme příležitostí a důvěry vložené do našich rukou, abychom přinesli jedinečný domov každému našemu zákazníkovi. Na základě dlouholetých zkušeností získaných při jednání s investory, architekty a projektanty vybíráme naši nabídku tak, aby pokrývala nejen designové potřeby, ale také kvalitu a nadčasovost.

Jsme hrdým partnerem Center bydlení a designu, které jsou unikátním projektem, kde můžete získat vše potřebné k realizaci vašeho domova na jednom místě. Konkrétně jsme součástí Centra bydlení a designu Kaštanová v Brně.

529870_258836254215495_1332701708_n

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení