Křesla

82 položek celkem
Křeslo Lazy
Showroom Brno
Na objednání
55 050 Kč

Ikonický tvar křesla poskytuje pohodlí a také ozdobí každý interiér.

Čalouněné křeslo Tukko
Showroom Brno
5 848 Kč

Křeslo čalouněné v pravé kůži.

Daily Dreams
Akce Showroom Brno
od 37 688 Kč –20 %
Na showroomu
od 30 150,40 Kč

Moderní lehátko, které si nastavíte přesně pro svou chvilku odpočinku.

Eames Lounge Chair & Ottoman, american cherry
186 320 Kč

Ikonické křeslo Eames Lounge Chair a otoman značky Vitra od designerského dua manželů Charlese a Ray Eamesových. Provedení: americká třešeň.

Eames Lounge Chair & Ottoman, black ash
Novinka
219 504 Kč

Ikonické křeslo Eames Lounge Chair a otoman značky Vitra od designerského dua manželů Charlese a Ray Eamesových. Provedení: jasanové dřevo.

Eames Lounge Chair & Ottoman, black pigmented walnut
Novinka
219 504 Kč

Ikonické křeslo Eames Lounge Chair a otoman značky Vitra od designerského dua manželů Charlese a Ray Eamesových. Provedení: černě tónované ořechové dřevo.

Eames Lounge Chair & Ottoman, santos palisander
Novinka
234 464 Kč

Ikonické křeslo Eames Lounge Chair a otoman značky Vitra od designerského dua manželů Charlese a Ray Eamesových. Provedení: palisandrové dřevo.

Houpací křeslo Eames Chair RAR, dark maple
14 416 Kč

Eames Chair RAR (Rocking Armchair Rod) od značky Vitra vychází z ikonického tvaru židle Eames, avšak nabízí veškeré pohodlí houpacího křesla. Varianta ližin: 95 dark maple.

Houpací křeslo Eames Chair RAR, golden maple
14 416 Kč

Eames Chair RAR (Rocking Armchair Rod) od značky Vitra vychází z ikonického tvaru židle Eames, avšak nabízí veškeré pohodlí houpacího křesla. Varianta ližin: 02 golden maple.

Houpací křeslo Taniska
Novinka
13 416 Kč

Houpací křeslo s ochranou proti UV záření.

Křesílko Igloo
Akce Showroom Brno
3 390 Kč –27 %
Na showroomu
2 488 Kč

Plastová transparentní židle s područkami.

Křeslo Alma
Novinka
6-8 týdnů
od 32 370 Kč

Pohodlné křeslo s měkkým posezením.

Nahoru
Další produkty

Křesla jsou z funkčního hlediska uzpůsobená primárně k odpočinku, ale na druhou stranu mají také jistý „nádech inteligence.“ Není nádherná představa usazení se do krásného pohodlného křesla, otevřít si knihu, nalít si sklenku něčeho dobrého a prostě jen relaxovat při dlouhých zimních večerech? O křeslech se taky říká, že vystihují osobnost majitele, čímž by vlastně měly krásně zapadnout do interiéru.

Na našich showroomech najdete kromě stylových designových křesel také moderní polohovatelná křesla nebo třeba lenošky. Pohodlí a luxus si můžete užívat také při pracovních činnostech. Křesla mohou krásně vynikat třeba u pracovních stolů. To oceníte zejména tehdy, když trávíte za stolem dlouhé hodiny. Křesel je spousta barevných variant, určitě u nás vyberete tu vhodnou do vašeho domova.