Elegantní zahradní nábytek

Léto máme v plném proudu a sluníčko nás táhne ven užívat si paprsků a čerstvého vzduchu.

Kde jsou ty časy, kdy to znamenalo sedět na tvrdých kovových nebo neopracovaných dřevěných posezeních. Tyto doby jsou už naštěstí za námi a my si tak můžeme užívat komfortního a elegantního venkovního nábytku.

Zahradní nábytek

Český výrobce zahradního nábytku, který kloubí funkčnost s elegancí a jedinečným designem. To je značka Todus, kterou si můžete vyzkoušet v areálu Centra Kaštanové. Máme zde vystavené nejen posezení ve skladbě křesílek a pohovky se stoly, ale také si můžete vyzkoušet, jaké to je odpočívat na lehátku u luxusní vířivky.

Zahradní nábytek značky Todus

Firma Todus klade důraz na estetické cítění svých zákazníků a design je pro ně stejně důležitý jako kvalitní materiál. Proto úzce spolupracují s několika věhlasnými designéry. Své výrobky, které zásadně vznikají v továrně v České republice, nechávají navrhnout designéry jako Jiří Španihel, Filip Houdek, Alexander Gufler nebo Studio Segers. Nejen tuzemští, ale i zahraniční designeři se podílí na těchto skvostech. Právě díky designerům vzniklo několik kolekcí značky a každá je specifická. Zároveň se ale u každé z nich můžete spolehnout na funkčnost - to je přece jenom stále omega venkovního nábytku. Kvalita použitého materiálu je zajištěna těmi nejlepšími dodavateli a výběr samotných materiálů je také dlouhý rozhodovací proces, který se nesmí opomenout. Nutno říci, že více než 20 let zkušeností je u výrobků značky Todus poznat.

Elegantní zahradní nábytek značky Todus

Starling

Starling je kolekcí, která vznikla pod prsty designového studia Segers. Výrobky jsou vysoce komfortní a to především díky textilním polštářům, které dodávají vzhled až interiérového nábytku. Pod těmito polštáři, které lze vybírat z osmi barevných variant, ale sedí kvalitní kovová konstrukce výrobků. Ušlechtilá nerezavějící ocel vyniká vysokou pevností a odolností, životnost je tak téměř neomezená! Práškové lakování je prováděno 100% polyesterovým lakem, který zajistí nejen mechanickou odolnost a snadnou údržbu, ale také jsou díky němu výrobky odolné vůči mrazu, chlorované či mořské vodě a zároveň jsou UV odolné.

Práškování umožňuje vybírat z pěti barevných variant rámu a dále lze kombinovat až 9 barevných variant povrchu stolu ze 3 různých druhů materiálu.

Kolekce Starling přináší židle, křesla, stoly a stolíky, lehátka, podnožky a textilní polštáře a potahy.

Zahradní nábytek Todus Duct

Duct

Kolekce je inspirována nádherným dřevěným nábytkem ikon skandinávského designérství jakými jsou Finn Juhl nebo Han Wegner. Název kolekce je asociován vzhledem k řešení mostů a viaduktů, odtud také název kolekce “duct”. Křesla této kolekce jsou vyrobena z práškově lakovaného hliníku v kombinaci s textilními popruhy. Stoly, které se značí elegantními oblými rohy jsou vyrobeny s povrchem HPL, neboli vysokotlakým laminátem, vybírat si můžete i z keramického povrchu.

Práškově lakovaný hliník se vyznačuje nejen snadnou údržbou, ale také tím, že je mrazuvzdorný, odolný vůči chlorované vodě a mořské vodě, UV odolný a také odolný vůči vodě a skvrnám.

Požitek z této kvalitní kolekce již jen umocní možnost vybrat si barvu z pěti různých variant.

Kolekce Duct přináší křesla, stoly a polstry na křesla.

Zahradní nábytek Todus Alcedo

Alcedo

Kolekce Alcedo je vedena pod taktovkou designéra Jiřího Španihela. Zároveň je ale rozdělena na sekci stolování a sekci relax. Jak již samotné názvy napovídají, jedná se o kolekci zaměřenou na jídelní posezení - stoly a židle, u kterých jsou kombinovány materiály jako nerezová ocel a pružné elastické pásy, které zajistí vysoce komfortní posezení. Povrch stolu lze vybírat až ze 4 různých druhů materiálu.

Kolekce Alcedo relax je ovšem určena jen k čisté radosti z odpočinku. Lze vybírat z křesel, lehátek, stolů, sedaček, podnožek nebo polštářků. Základem je také nerezová ocel, ale textilie můžete vybírat již z 10 barevných variant.

Zahradní nábytek

Nábytek si můžete užívat nejen u našeho brněnského showroomu, ale také při cestách do destinací jako Sicílie a Korsica, kde jsou tímto nábytkem vybaveny prvotřídní hotely. I ve francouzských lyžařských střediscích můžete spočinout na kvalitní české výrobě. To jen dokazuje, jaké oblibě se nábytek těší a tento světový trend značku jen utvrzuje v tom, že neustále přichází na trh s novinkami.

Nemusíte ale ihned plánovat cestu do zahraničí, stačí si jen přijít posedět k nám do Brna na Kaštanovou, kde vás velmi rádi uvidíme.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení