Elegantní zahradní nábytek

Léto máme v plném proudu a sluníčko nás táhne ven užívat si paprsků a čerstvého vzduchu.

Kde jsou ty časy, kdy to znamenalo sedět na tvrdých kovových nebo neopracovaných dřevěných posezeních. Tyto doby jsou už naštěstí za námi a my si tak můžeme užívat komfortního a elegantního venkovního nábytku.

Zahradní nábytek

Český výrobce zahradního nábytku, který kloubí funkčnost s elegancí a jedinečným designem

Zahradní nábytek značky Todus

Firma Todus klade důraz na estetické cítění svých zákazníků a design je pro ně stejně důležitý jako kvalitní materiál. Proto úzce spolupracují s několika věhlasnými designéry. Své výrobky, které zásadně vznikají v továrně v České republice, nechávají navrhnout designéry jako Jiří Španihel, Filip Houdek, Alexander Gufler nebo Studio Segers. Nejen tuzemští, ale i zahraniční designeři se podílí na těchto skvostech. Právě díky designerům vzniklo několik kolekcí značky a každá je specifická. Zároveň se ale u každé z nich můžete spolehnout na funkčnost - to je přece jenom stále omega venkovního nábytku. Kvalita použitého materiálu je zajištěna těmi nejlepšími dodavateli a výběr samotných materiálů je také dlouhý rozhodovací proces, který se nesmí opomenout. Nutno říci, že více než 20 let zkušeností je u výrobků značky Todus poznat.

Elegantní zahradní nábytek značky Todus

Starling

Starling je kolekcí, která vznikla pod prsty designového studia Segers. Výrobky jsou vysoce komfortní a to především díky textilním polštářům, které dodávají vzhled až interiérového nábytku. Pod těmito polštáři, které lze vybírat z osmi barevných variant, ale sedí kvalitní kovová konstrukce výrobků. Ušlechtilá nerezavějící ocel vyniká vysokou pevností a odolností, životnost je tak téměř neomezená! Práškové lakování je prováděno 100% polyesterovým lakem, který zajistí nejen mechanickou odolnost a snadnou údržbu, ale také jsou díky němu výrobky odolné vůči mrazu, chlorované či mořské vodě a zároveň jsou UV odolné.

Práškování umožňuje vybírat z pěti barevných variant rámu a dále lze kombinovat až 9 barevných variant povrchu stolu ze 3 různých druhů materiálu.

Kolekce Starling přináší židle, křesla, stoly a stolíky, lehátka, podnožky a textilní polštáře a potahy.

Zahradní nábytek Todus Duct

Duct

Kolekce je inspirována nádherným dřevěným nábytkem ikon skandinávského designérství jakými jsou Finn Juhl nebo Han Wegner. Název kolekce je asociován vzhledem k řešení mostů a viaduktů, odtud také název kolekce “duct”. Křesla této kolekce jsou vyrobena z práškově lakovaného hliníku v kombinaci s textilními popruhy. Stoly, které se značí elegantními oblými rohy jsou vyrobeny s povrchem HPL, neboli vysokotlakým laminátem, vybírat si můžete i z keramického povrchu.

Práškově lakovaný hliník se vyznačuje nejen snadnou údržbou, ale také tím, že je mrazuvzdorný, odolný vůči chlorované vodě a mořské vodě, UV odolný a také odolný vůči vodě a skvrnám.

Požitek z této kvalitní kolekce již jen umocní možnost vybrat si barvu z pěti různých variant.

Kolekce Duct přináší křesla, stoly a polstry na křesla.

Zahradní nábytek Todus Alcedo

Alcedo

Kolekce Alcedo je vedena pod taktovkou designéra Jiřího Španihela. Zároveň je ale rozdělena na sekci stolování a sekci relax. Jak již samotné názvy napovídají, jedná se o kolekci zaměřenou na jídelní posezení - stoly a židle, u kterých jsou kombinovány materiály jako nerezová ocel a pružné elastické pásy, které zajistí vysoce komfortní posezení. Povrch stolu lze vybírat až ze 4 různých druhů materiálu.

Kolekce Alcedo relax je ovšem určena jen k čisté radosti z odpočinku. Lze vybírat z křesel, lehátek, stolů, sedaček, podnožek nebo polštářků. Základem je také nerezová ocel, ale textilie můžete vybírat již z 10 barevných variant.

Zahradní nábytek

Nábytek si můžete užívat nejen v Česku, ale také při cestách do destinací jako Sicílie a Korsica, kde jsou tímto nábytkem vybaveny prvotřídní hotely. I ve francouzských lyžařských střediscích můžete spočinout na kvalitní české výrobě. To jen dokazuje, jaké oblibě se nábytek těší a tento světový trend značku jen utvrzuje v tom, že neustále přichází na trh s novinkami.