Beton do interiéru? Ano, čtete správně!

Švec decor je rodinná firma, která se zaměřuje na výrobu designového vybavení domova z betonu. Ale ne jen tak ledajakého betonu! Speciální směs betonu, která je výsledkem vlastní snahy a píly, dokáže domovu vnést ten správný nádech. Ať už hledáte nový barový pult, schodiště, konferenční stolek nebo dekorace - s betonovými výrobky jistě nešlápnete vedle a váš domov tak získá neobyčejný a luxusní vzhled.

Konferenční stolek

Speciální technologie betonu

Otec a syn Švecovi po několika letech přišli na kloub technologii ušlechtilého betonu DecorLit. Ten zaručuje, že výrobky jsou vysoce mechanicky odolné, mají velmi tvrdý povrch a jsou odolné vůči vysokým teplotám. Zároveň svůj jedinečný beton rozlišují do dvou kategorií. DecorLit I. je určen do interiérů a  své využití najde například při kuchyňských linkách, pracovních deskách, umyvadlech, barových pultech nebo se zněj vyrábí i konferenční stolky a dekorace. Zato DecorLit. E. je používán pro exteriéry, kde ho lze využít u zahradního nábytku, laviček nebo i u venkovní kuchyně. Právě nespornou výhodou je, že DecorLit E. je upraven tak, aby vydržel i v nepříznivých venkovních podmínkách. Vy se tak nemusíte bát, že by se vaší krásné designové zahradě či terase mohlo něco stát.

Nejen kvalitní složení materiálu, ale také vložená ocelová armatura, která funguje jako velmi silná opora, zajistí vysokou kvalitu! Nemůže se tak stát, že by se výrobky zlomily či jinak deformovaly. Ale z hlediska vizuálu a funkčnosti je přece jenom nejdůležitější povrch. Ten je ošetřen speciální technikou - hybridním napouštěním, které zaručuje, že impregnace prostoupí materiálem a na povrchu vytvoří tenkou ochrannou vrstvu. Ta zajistí nenasákavost betonu a odolnost vůči znečištění. Víno, citrón ani ocet tak nemají šanci!

Výroba je prováděna ve formách, které jsou na míru připraveny. Zkrátka s výrobky rodinné firmy Švec získáte profesionální přístup se vším všudy. A i když jsou to rodinná firma, která pracuje s betonem, tak srdce z betonu rozhodně nemají. Do svých výrobků vkládají duši a snaží se, aby každý jeden výrobek, který vyrobí, byl jedinečný a na míru svému majiteli. Vysoce personalizovaná výroba je v této rodině běžná a také jeden z hlavních důvodů proč je tolik vyhledávaná.

Betonové misky

Šedou nebo šedou?

Není šedá jako šedá! Proto jsou výrobky firmy Švec vyráběny ve čtyřech různých odstínech šedi. Lze ale tyto odstíny ještě dále kombinovat s dalšími pigmenty nebo je specifikovat dle jiných přírodních materiálů. Zkrátka vše pro své zákazníky, aby byl domov dle vašich představ!

Betonový konferenční stolek