Kouzla a zrcadla

Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi…

Máte ve vašem domě nebo bytě problém s malým prostorem? Nebo problém s nedostatkem světla? A věříte, že s tím vám může pomoci zrcadlo?

Zrcadlo je velkým pomocníkem při optickém zvětšení prostoru. Správně umístěné zrcadlo pomůže k pocitu, že je prostor větší a prostornější. Často se také používá více zrcadel, které na sebe navazují, aby vznikla iluze, že se jedná o prostor, ve kterém je plno místa. Nebo stačí vybrat správný úhel, pod kterým bude na zrcadlo dopadat světlo a celý pokoj se rázem projasní. Malý tmavý pokoj tak najednou získá kouzelnou atmosféru a intimní nádech, přitom stačí jen nastavit ten správný úhel dopadu světla a zázrak je na světě.

Zrcadlo Bubola e Naibo

Kouzla v pokojích

Zrcadla umí hrát prim také v pokojích, kde je k malbě použito více barev. Tři stěny jsou vymalovány světlejší barvou a poslední stěna má tmavší, kontrastnější barvu? Usazením zrcadla právě na tmavší stěnu barvu opticky zjemníte a zároveň odrazem v zrcadle získáte světlejší prvek na tmavém pozadí.

Dalším oblíbeným kouzlem je postavit před zrcadlo dekoraci - vázu, sochu, cokoli. Odraz objektu zajistí pocit, že je v místnosti více dekorací a vytvoří útulný dojem. Neměli jste již někdy pocit, že jste tuhle vázu nebo sošku už někde viděli? Optické iluze jsou skvělým pomocníkem při dekoraci a vybavení interiéru. A co tak zrcadlo umístěné za výstavkou pohárů a medailí! Není to krása vidět jich najednou víc?

Zrcadlo

Moderní i historický vzhled podkresluje design interiéru

Dojem luxusu ze zrcadla ale nejvíce dokreslí jeho rám. Zde je neuvěřitelné množství variant a vybrat si tak může opravdu každý. Čisté linie a jednoduchý design? Nebo nádech historie s tvarovanými zlatými či mosaznými ornamenty? Právě design rámu dodá už tak kouzelnému zrcadlu jedinečný nádech a dotvaruje luxusní zážitek.

Zrcadla sama o sobě poutají pozornost a spočine na nich téměř každé oko. A nemusí to být zrovna čistě narcistické oko, ono taková velká lesklá plocha zaujme zkrátka všechny. Vybírejte proto adekvátní prostor k umístění zrcadla - je dobrým sluhou, ale může být i zlým pánem.

Svou kouzelnou atmosféru získala zrcadla již před staletími. Pro někoho zrcadlo zavěšené u vstupních dveří znamenalo odpuzování zlých duší a odráželo tak špatnou energii. Jiní naopak zrcadlo vnímali jako vstupní bránu do jiného světa - kdeže skříně, ale zrcadla mají kouzelnou moc!

Na showroomu se můžete nechat inspirovat zrcadly Cattelan Italia a rámy italské výroby Bubola e Naibo. Vybírat z mnoha variant, barev a velikostí. Jen tak najdete to vaše pravé kouzelné zrcadlo...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení