Moderní kuchyně v kombinaci bílého a břidlicově šedého betonu

Celkem 13 kuchyní jsme dodávali při realizaci bytového domu v centru Brna. Drželi jsme se moderní a minimalistické barevné linky kombinace břidlicově šedé a bílého betonu, kterou jsme v celém interiéru pomocí bytových doplňků veselých barev oživili.

Kuchyňské skříňky jsou vyrobeny v barevné imitaci betonu - a to právě v kombinaci bílého betonu a břidlicově šedé. Pro pracovní desku i zadní obkladový panel je využita imitace bílého betonu, aby kuchyně působila jednotným dojmem. Zajímavým detailem jsou dvířka s nerezovými prohlubněmi. Tato varianta, kdy je prohlubeň vybavena nerezovým krytím je velmi praktická - nejenže poskytuje vyšší odolnost než varianta bez krytí, ale zároveň ji ocení i hospodyňky. Plocha se totiž mnohem lépe čistí. I pro horní skříňky byla využita praktická drobnost - a to prohlubeň v čele dna pro lepší uchycení a otevírání skříněk.

Realizace byla trochu výzvou a to především z hlediska menšího prostoru, kde bylo potřeba využít doslova každého centimetru pro úložný prostor. Proto vznikly například úzké skříňky s výsuvem na utěrky anebo kombinované dvoušuplíkové skříňky se skrytou zásuvkou na příbory - tato varianta byla využita u dřezové skříňky, protože dřez zabíral poměrně dost místa. Díky těmto drobnostem mohla vzniknout malá, ale přesto velmi praktická kuchyně v bytovém domě.

V kuchyni jsou dále použity spotřebiče značek Whirlpool a FABER - jedná se o lednici, troubu, varnou desku a digestoř. Dřez a baterie jsou značky Blanco.

Zároveň jsme i v předsíni dodávali skříň vyrobenou na míru. Jedná se o skříň Kronodesign v barvě 112PE Stone Grey a dveře jsou vybaveny bezúchytkovým otevíráním - systémem push to open.

realizace_bytovy_dum_brno_ptasinskeho003

Světlý design kuchyně a celkově interiéru byl jemně rozbit barevnými doplňky - například v kuchyni je na pracovní desce výrazný červený toustovač KitchenAid, žlutá miska nebo cementová váza. Přilehlý obývací kout je vybaven sedačkou Antigua s dekoračními polštářky, konferenčními stolky Sleet, kobercem Bel a vedle sedací soupravy můžete vidět i lampu Cometa a na druhé straně tmavý puf s dekoračním košem. Pro odkládací prostory a dekoraci interiéru jsou použity barevné stolky Kalista.

kitchenaid antigua bel puf sleet

 

Celý bytový komplex jsme zařizovali od podlahy až po poslední detaily. Na pomoc jsme si přizvali další naše partnery - například vinylové podlahy Gerflor v barvě imitace dubu jsme vybírali u firmy Supellex a řešení a realizaci koupelen jsme konzultovali s firmou Keraservis. Vše nám potom pomohla zrealizoval a namontovat firma RCJ. 

Byty jsme zařizovali v různých variantách a hledali rozdílná řešení, ale vždy s ohledem na neutrálnost, aby si noví majitelé mohli interiér zařídit podle sebe.

Pokud i vy máte zájem o projektové řešení bytového komplexu nebo například komerčních prostor, tak nás neváhajte kontaktovat - umíme si poradit s řešením kuchyní, koupelen, podlah, dveří, návrhů interiérů i výroby nábytku na míru.

Chci si nechat navrhnout interiér. Kontaktujte mne, prosím.

Využijte možnosti nás kontaktovat rychlým formulářem. Můžete si sjednat schůzku nebo vložit dotaz.

Nevyplňujte toto pole: