Kompletní realizace luxusního interiéru

Při realizaci byl dodržen jednotný nádech luxusu a jednotícího prvku v celém interiéru. Čistota a jednoduchost v kombinaci s imitací dřeva se prolíná všemi místnostmi. Kuchyně byla zvolena stroze v kombinaci černé a lesklé bílé spolu s pracovní deskou černé žuly o výrazné tloušťce 3 cm. Strohou linii kuchyně dokresluje i zasazení digestoře do horní skříňky takovým způsobem, že digestoř není nijak patrná a nenarušuje čistotu kuchyně. Pro jednoduchost a výrazovost kuchyně je i zvolena trojkombinace spotřebičů, kdy jsou v jedné linii nad sebou umístěny trouba, kávovar a mikrovlnná trouba. Především kávovar umístěný do úrovně lidské ruky je velmi oblíbený a žádaný v moderních kuchyních. Jemným prvkem doplňující jednoduchost kuchyně je černý granitový dřez spolu s kuchyňskou baterií stejné barvy. Jako doplňky jsou v kuchyni využity rychlovarná konvice a kuchyňský robot značky KitchenAid – opět v barvě, která jemně dokresluje čistý ráz celé kuchyně.

Kuchyně s pracovní deskou z černé žuly

Na kuchyni navazuje jídelna, kde je velmi zajímavým a luxusním prvkem autentické originální skleněné zrcadlo včetně rámu.

Zrcadlo ve skleněném rámu

V obývacím pokoji vyniká sedací souprava Corsica a konferenční stolek. Výrazným ale přesto ne dominantním prvkem je v obývacím pokoji betonová stěrka firmy Němec, která pod televizí dodává místnosti velmi zajímavý a luxusní nádech.

Sedací souprava Steinhof

Jednotlivé pokoje jsou vybaveny nábytkem na míru, který umožňuje soulad barev a mnoho úložného prostoru spolu s luxusní prostornou pracovní plochou.

Velmi identická svým stylem je ale hlavní ložnice. Zde byla jako dominantní prvek vyzdvihnuta postel – celokožený korpus spolu s velkým čalouněným čelem dodává celé místnosti neuvěřitelný nádech luxusu. Spolu se skříňkami v kombinaci černé lesklé s lesklým makasarem působí celá místnost elegantně a nadčasově.

Nábytek na míru

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

 S realizací vysněného domova pomůžeme i vám – stačí nás kontaktovat : +420 720 993 563 nebo na mail: info@deho.cz

MÁM ZÁJEM O NÁVRH A REALIZACI INTERIÉRU

Galerie: