Technická místnost vyřeší problémy s prostorem v každém domě

ojujete doma s prostorem? Máte spoustu věcí, které potřebujete mít po ruce, ale není na ně místo? To známe… Ale také máme řešení! A rádi vám proto představíme koncept technické místnosti od německého výrobce kvalitních kuchyní Schüller.

Kuchyně a technická místnost

Jedna místnost řeší vše

S technickou místností podobné otázky jako: “Kam s pekárnou na chléb?” nebo “Kam dát smeták?” nemusíte vůbec řešit. Vše, co potřebujete mít po ruce, ale zase nepotřebujete, aby to měl každý návštěvník vašeho domova na očích, si můžete uložit do technické místnosti. A že takových věcí je!

Dříve to měly hospodyňky vyřešeno pomocí různých komůrek a sklepů. Komu by se ale chtělo pořád chodit do sklepa a zpět. Nebo mít každou věc uloženou v jiné místnosti. Proto německá značka Schüller, zajišťující kvalitní kuchyně, přišla s konceptem technické místnosti. Poblíž svého kuchyňského koutu si můžete nechat vybudovat místnost, která pojme všechny vaše nezbytnosti.

Technická místnost Schüller

Kuchyňské spotřebiče nemusíte nechat obalit prachem

V kuchyni většinou nemáme moc odkládacího prostoru. A když už máme, tak je zaplněný samými dobrotami a ingrediencemi. Takže zkrátka není nazbyt a kuchyňské spotřebiče, které nepoužíváme, tak často musí odcestovat někam jinam. Většinou do nějaké komůrky nebo úplně jiné místnosti a tam co? Tam na ně zapomeneme… Protože co není po ruce - jakoby nebylo.

S technickou místností si ale můžete všechny tyto spotřebiče, které sice nepoužíváte denně, ale k vaření potřeba jsou, pěkně umístit do vedlejší místnosti jen pár kroků od kuchyňské linky. Nemusíte se tak ničím nechat rušit a jen jít na jistotu kousek vedle od sporáku.

Kuchyně Schüller technická místnost

Prádelna i spižírna  

Kromě umístění kuchyňských spotřebičů si ale technickou místnost můžete uzpůsobit i dalším domácím potřebám. Například praní, sušení a žehlení. Navíc si pračku a sušičku můžete umístit do vyšší pozice a dát sbohem bolavým zádům. A třídění prádla se vám také usnadní - všechno pěkně zorganizovaně, ať je v tom pořádek!

Kuchyně Schüller technická místnost - prádelna

A kam s konzervami, zavařeninami a dalšími potravinami, které se do kuchyně už nevlezou? Tady se můžete pěkně vyřádit! Jedna police pro ovoce, druhá pro zeleninu a a třetí třeba pro omáčky?

Hlavní ale je, že díky technické místnosti si můžete svou kuchyni nechat pěkně čistou, prostornou a uklizenou. Nemusíte se stresovat žádným vyrovnáváním a oprašováním. Vaše kuchyně bude vaší oázou klidu a inspirace - ničím nerušená a především milovaná…

 

Líbí se vám koncept technické místnosti v kuchyni? Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si schůzku, kde vám navrhneme kuchyni nebo technickou místnost přesně podle vašich přání!