Vážení zákazníci a návštěvníci Deha. Dovolujeme si vás upozornit na upravenou otevírací dobu v období vánočních svátků. Více ZDE.

Návrhy a vizualizace kuchyní

Že je kuchyně čistě prostorem žen? Ale kde že! Dávno tomu již tak není. Dnes se kuchyně stává nejvíce žádanou místností domu. A není se čemu divit, je tam totiž jídlo! Jídlo a láska...

Kuchyně je synonymem bezpečí, pohodlí a rodinné atmosféry. Je v podstatě křižovatkou, kde se rodina vždy sejde – ať už jen při rychlém raním pozdravu nebo u společné rodinné večeře. A to je něco, čeho jsem si vědomi při celém procesu návrhu kuchyní. Přes více než 15 let zkušeností nás naučilo především jediné – kuchyně musí být odrazem domova, jeho atmosféry a zrcadlem duše obyvatelů. Jen tak se kuchyně stane středobodem domácnosti a budou v ní vznikat jen ty nejlepší momenty.

Abychom toho mohli dosáhnout, dbáme na velmi úzký vztah s klienty, kteří mají o kuchyni zájem. Na našem showroomu se setkáme, promluvíme si o tom, co by kuchyně měla obsahovat a splňovat a ukážeme si na vystavených kuchyních, jak by to mohlo fungovat v praxi. Právě díky vyvzorovaným kuchyním můžete získat ucelenou představu, co by pro vás bylo nejlepší. Od výběru skladby skříněk a pracovní desky, přes volbu kuchyňských spotřebičů až po výběr jednotlivých úchytů na skříňkách. Pomůžeme vám s vaší kuchyní doslova od A do Z. Na základě požadavků vytvoříme kompozici a sestavu kuchyně a pomocí počítačové vizualizace si ji budete moci prohlédnout. Poté ještě můžeme doladit i ty nejmenší detaily a vaše kuchyně se může nechat realizovat!

Pro nás je nejdůležitější, aby byl zákazník spokojený a kuchyně tak mohla sloužit svému účelu. Na výsledky své práce jsme hrdí, ale to, co nás nejvíce těší je radost a pohodlí domova, které s novou kuchyní přicházejí.

 

Abyste získali lepší představu o naší práci, můžete si prohlédnout vizualizované návrhy kuchyní: