Jak si uvařit tu nejlepší kuchyni podle trendů roku 2021?

Každý rok se určují nové trendy, barvy roku a stylové tipy, jak si poradit s interiérem. Pro všechny milovníky moderního designu tu tady máme i tipy pro vaši kuchyni! Co se bude letos nosit a jaké trendy jsou in a zkrátka nehasnou? Pusťte se do čtení.

Moderní kuchyně

Tip první: Vsaďte na minimalismus

Jednoduché a čisté linie, ničím nerušený design, snadná kombinace barev a heslo, že méně někdy znamená více. Přesně to jsou hodnoty, které lze v kuchyních vidět čím dál častěji. Například i v podobě absence úchytek na skříňkách s řešením bezúchytkových systémů. A není se vůbec čemu divit – díky jednoduchosti vyniknou materiály kuchyňské linky a ta se sama o sobě stane skvělým dekoračním a především i funkčním prvkem.

Tip druhý: Nebojte se tmavých barev

Dříve se tmavé barvy poměrně často zatracovaly se zněním, že zmenšují prostor a jejich využití působí smutně. My můžeme jen děkovat, že se už konečně tato znění zapomínají a tmavé barvy tak mají možnost vyniknout! Černá, grafitová nebo kombinace odstínů šedé vytváří elegantní až luxusní dojem a především nabízí snadnou kombinaci barevných doplňků. O oživení prostoru se tak rozhodně nemusíte bát. Stejně tak je velkým trendem pro tento rok různá kombinace pro horní a dolní skříňky – například černé a barvy imitace dřeva umí vytvořit skutečně útulné prostředí.

Tip třetí: S matnou rozzáříte celý domov

Blyštivý lesk v kuchyních je na ústupu. A to se vůbec není čemu divit, když máte na výběr decentní matnou. Možná jste někde slyšeli, že matnou určitě nebrat, protože jsou na ní vidět otisky prstů a povrch je tak neustále „špinavý“. Ale jak se říká – nevěřte všemu. Matné povrchy jsou dnes upravovány speciální technologií, díky které zůstávají skříňky decentní, čisté a především v nich nevidíte žádné rušivé odlesky.

Tip čtvrtý: Úložného prostoru není nikdy dost

S tímto bodem určitě souhlasí každá hospodyňka! Ono opakované spojení „kam s tím?“ se může stát strašákem nejen v malých bytech. Vyřešte to proto jednou pro vždy efektivním organizačním systémem. Výsuvné, otočné nebo sklápěcí systémy, které nabídnou i ten poslední milimetr úložného místa ve vašich skříních, jsou pro nás jednoznačným favoritem. Díky vysoké míře variability lze jakékoliv prostory vytvořit přesně podle vašich představ.

Technická místnost

Tip pátý: Pojďte na to chytře

A skoro až od lesa, chtělo by se říct… Žijeme v 21. století, a tak by byla opravdová škoda chytrých zařízení nevyužít i v kuchyni. Napojit si kuchyňské aplikace pomocí Bluetooth na váš chytrý telefon a už cestou z práce si nechat ohřívat večeři? Nebo chytré ovládání osvětlení, které vás ráno decentním přítmím pozdraví do nového dne a večer zase nabídne dostatek světla pro přípravu těch nejlepších pokrmů? Začít ale můžete i pozvolna a to chytrou kuchyňskou baterií – jedním stisknutím získáte z kohoutku perlivou nebo vařící vodu – záleží jen na vás.

Jedno ale víme jistě. Ta nejlepší kuchyně je ta, která vám bude vyhovovat ve všech ohledech. Ať už jsme vás tedy inspirovali pro vaši novou kuchyni nebo jste stále na vážkách, tak se nám neváhejte ozvat a my vám s kuchyní rádi pomůžeme od vizualizace až po realizaci

mail: info@deho.cz

tel. +420 720 993 563

Těšíme se na Vás