Cestovní polštářek, s kterým si užijete každou dovolenou

dovolená

Ať už se chystáte na dovolenou za oceán nebo třeba jen za kopec pod stan. Co je pro vás to nejdůležitější - co vám nesmí chybět? Jídlo, oblečení, technické zázemí... No a co takový spánek? Ano, ten si sice jen tak do baťůžku nesbalíte, ale jeho kvalitu byste měli řešit při každém vycestování mimo domov. Jak na to? 

ENERGY TO GO - aneb jak si sbalit energii na cesty

To, že kvalitní spánek přináší tolik potřebnou energii a odpočinek není nic nového. Ono totiž spánek je docela věda - tedy pokud se zaměříte na to, jak z něj získat co nejvíc. Ve vaší ložnici proto řešíte příhodné klima, míru světla, délku spánku a samozřejmě také kvalitní matraci a polštář. Jako puzzle - všechny tyto dílky do sebe zapadnou a vy se ráno budíte plní života a s radostí pro celý nový den. 

Ložnici si ale pod stan nebo do letadla asi nesbalíte... A proto se většinou kvalita spánku při dovolených trochu opomíjí. Proč ale vlastně jedete na dovolenou? Není to proto, abyste si odpočinuli? Myslete proto i na kvalitní spánek, ať z dovolenkového odpočinku vytěžíte co nejvíc! Přitom stačí kvalitní polštář, který se snadno vleze do každého kufru nebo batohu a vše je hned vyřešeno - kvalitnímu spánku jste zase o krůček blíž.

cestovní polštář sushi magniflex

Cestovní polštář pro každého

Parťákem, kterého byste rozhodně neměli zapomenout na žádnou z vašich cest, je cestovní polštářek Magniflex Sushi. Polštář je vyroben z paměťové pěny, díky které se budete nejen cítit velmi pohodlně, především ale správné rozložení váhy v paměťové pěně zajistí, že vaše hlava a krční páteř získá potřebnou oporu. Žádné bolení za krkem - heuréka! Materiál polštáře je vysoce kvalitní a především i osvědčený - produkty italské značky Magniflex jsou totiž pravidelně testovány a splňují ty nejvyšší standardy kvality. V podstatě tak získáváte zdravotní pomůcku na cesty...

Polštář je vybaven snímatelným a pratelným potahem, takže i z hlediska hygieny nemusíte mít žádný strach. A právě tento potah vám nabízí několik možností a způsobu použití polštářku. Buďto jej lze použít klasicky v rozloženém stavu nebo jej srolovat a například při cestách využít jako podpěru hlavy. V autě, letadle, v hotelu nebo třeba i pod širákem si tak můžete dopřát skvělý spánek.

studio zdravého spánku deho

Přijďte si polštář Sushi Standard vyzkoušet do našeho Studia zdravého spánku v Brně. Rádi vám představíme jeho výhody a zároveň vás necháme, abyste si jej dokonale vyzkoušeli - zatáhneme rolety, uložíme na postel a můžete testovat.

Nebo si jej můžete rovnou zakoupit v našem e-shopu:

 magniflex cestovní polštář sushi