Otevřeli jsme Studio zdravého spánku v Brně

Na závěr roku 2018 jsme jako součást našeho showroomu v Brně v Centru bydlení a designu Kaštanová, vybudovali Studio zdravého spánku! Jedinečný prostor, kam si můžete přijít vyzkoušet, která matrace odpovídá vašim potřebám. V příjemné atmosféře showroomu interiérového vybavení a bytových vůní si můžete poležet na matracích světové kvality - italské kvalitě značky Magniflex. Spíte rádi na boku? Na zádech? Přijďte vyzkoušet a vybrat si tu svou. A že je z čeho vybírat!

Studio zdravého spánku Brno | DEHO

Zdravý spánek = zdravá mysl = zdravé tělo

Ano, je to tak. Abyste se mohli cítit zdravě a spokojeně, tak je potřeba se dobře vyspat. Naše tělo potřebuje nejen fyzický odpočinek, ale i náš mozek si zaslouží chvíli nerušeného klidu, kdy může načerpat energii na další dny a řešení zapeklitých situací. Sami určitě znáte, že není spánek jako spánek. Někdy se probudíte svěží a plni energie, jindy to vstávání opravdu není jednoduché a vám přijde, že jste snad ještě více rozlámaní, než když jste se předchozí den ukládali do postele...

Je totiž potřeba myslet i na kvalitu spánku. Během něj totiž naše mysl prochází několika fázemi, ať už je to lehký spánek nebo hluboký spánek. Důležité je, abyste se cítili pohodlně. A právě tomu vám pomohou kvalitní matrace, které se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a režimu. Správně vyrovnaná páteř odlehčí vašemu dýchání a dokonale podepřená hlava během spánku zase posílí vaše krční svaly.

Dbát o kvalitní matrace a polštáře má opravdu smysl. A právě matrace Magniflex se mohou pyšnit certifikací Zdravotního produktu první kategorie. To je nejvyšší certifikace v EU, kterou lze na matrace získat. Zároveň matrace odpovídají protokolu ACA, kdy američtí chiropraktici potvrzují, že matrace Magniflex napomáhají protažení a uvolnění páteře a tím prokazatelně vedou ke zmírnění bolesti zad.

Matrace Magniflex MAESTRO

Spolehněte se na kvalitu

O kvalitě značky Magniflex svědčí nejen široký výčet protokolů a zdravotních certifikátů, které vlastní a deklaruje, ale také její historie. V srdci italského Toskánska se již více než 55 let vyrábí matrace, polštáře a další produkty, které zdokonalují domov a spánek lidí po celém světě. Aktuálně Magniflex nabízí více než 170 produktů a denně vyrobí na 10 000 matrací! Jejich produkty využívají jak hvězdy a sportovci světového formátu, namátkově třeba italská brankářská legenda Gianluigi Buffon, tak také české herecké špičky (Jiří Lábus, Jiří Menzel, Pavel Liška, Marek Eben, Barbora Poláková a další). A záruka až 12 let u vybraných modelů jen potvrzuje kvalitu!

Magniflex - Gigi Buffon

A co vás ve studiu čeká?

Celkem 11 matrací! Z toho 3 z nich mají jiná jádra, takže si můžete vyzkoušet celkem 14 různých komfortů. Ve stejnou chvíli si můžete vyzkoušet i různé varianty polštářů. Každý z nás má raději jinou tuhost a přizpůsobivost matrace. Někdo preferuje pevnější matraci, která mu dopřeje dokonalou oporu a jiný se raději nechá obejmout jemností měkké matrace. Co si ale můžete vybrat u matrací Magniflex je i například prodyšnost matrace u kolekce Magnigel nebo dvouzónová matrace MagniStretch, která díky svým protichůdným zónám umožňuje posilování zádového svalstva a meziobratlových plotének. U všech matrací máte ještě na výběr z několika stupňů tuhosti, takže se opravdu nemusíte bát, že byste si nevybrali tu svou! Speciální řešení matrací je i věnováno zdravotně postiženým, kde tyto matrace umožňují rehabilitaci kostry a svalstva i během spánku.

Matrace Magniflex MagniStretch

 

Nechte se překvapit, která matrace vám bude nejvíce vyhovovat!

Rádi vás uvítáme v našem nově otevřeném Studiu zdravého spánku - necháme vás poležet, odpočinout a načerpat síly! Protože jedině vyzkoušením jednotlivých matrací a otestování jejich vlastností zjistíte, co vám může kvalitní matrace přinést.

Nakoukněte, jak Studio zdravého spánku v Brně v areálu Centra bydlení a designu Kaštanová vypadá. Budeme se na vás těšit!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení