Otevřeli jsme Studio zdravého spánku v Brně

Na závěr roku 2018 jsme jako součást našeho showroomu v Brně v Centru bydlení a designu Kaštanová, vybudovali Studio zdravého spánku! Jedinečný prostor, kam si můžete přijít vyzkoušet, která matrace odpovídá vašim potřebám. V příjemné atmosféře showroomu interiérového vybavení a bytových vůní si můžete poležet na matracích světové kvality - italské kvalitě značky Magniflex. Spíte rádi na boku? Na zádech? Přijďte vyzkoušet a vybrat si tu svou. A že je z čeho vybírat!

Studio zdravého spánku Brno | DEHO

Zdravý spánek = zdravá mysl = zdravé tělo

Ano, je to tak. Abyste se mohli cítit zdravě a spokojeně, tak je potřeba se dobře vyspat. Naše tělo potřebuje nejen fyzický odpočinek, ale i náš mozek si zaslouží chvíli nerušeného klidu, kdy může načerpat energii na další dny a řešení zapeklitých situací. Sami určitě znáte, že není spánek jako spánek. Někdy se probudíte svěží a plni energie, jindy to vstávání opravdu není jednoduché a vám přijde, že jste snad ještě více rozlámaní, než když jste se předchozí den ukládali do postele...

Je totiž potřeba myslet i na kvalitu spánku. Během něj totiž naše mysl prochází několika fázemi, ať už je to lehký spánek nebo hluboký spánek. Důležité je, abyste se cítili pohodlně. A právě tomu vám pomohou kvalitní matrace, které se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a režimu. Správně vyrovnaná páteř odlehčí vašemu dýchání a dokonale podepřená hlava během spánku zase posílí vaše krční svaly.

Dbát o kvalitní matrace a polštáře má opravdu smysl. A právě matrace Magniflex se mohou pyšnit certifikací Zdravotního produktu první kategorie. To je nejvyšší certifikace v EU, kterou lze na matrace získat. Zároveň matrace odpovídají protokolu ACA, kdy američtí chiropraktici potvrzují, že matrace Magniflex napomáhají protažení a uvolnění páteře a tím prokazatelně vedou ke zmírnění bolesti zad.

Matrace Magniflex MAESTRO

Spolehněte se na kvalitu

O kvalitě značky Magniflex svědčí nejen široký výčet protokolů a zdravotních certifikátů, které vlastní a deklaruje, ale také její historie. V srdci italského Toskánska se již více než 55 let vyrábí matrace, polštáře a další produkty, které zdokonalují domov a spánek lidí po celém světě. Aktuálně Magniflex nabízí více než 170 produktů a denně vyrobí na 10 000 matrací! Jejich produkty využívají jak hvězdy a sportovci světového formátu, namátkově třeba italská brankářská legenda Gianluigi Buffon, tak také české herecké špičky (Jiří Lábus, Jiří Menzel, Pavel Liška, Marek Eben, Barbora Poláková a další). A záruka až 12 let u vybraných modelů jen potvrzuje kvalitu!

Magniflex - Gigi Buffon

A co vás ve studiu čeká?

Celkem 11 matrací! Z toho 3 z nich mají jiná jádra, takže si můžete vyzkoušet celkem 14 různých komfortů. Ve stejnou chvíli si můžete vyzkoušet i různé varianty polštářů. Každý z nás má raději jinou tuhost a přizpůsobivost matrace. Někdo preferuje pevnější matraci, která mu dopřeje dokonalou oporu a jiný se raději nechá obejmout jemností měkké matrace. Co si ale můžete vybrat u matrací Magniflex je i například prodyšnost matrace u kolekce Magnigel nebo dvouzónová matrace MagniStretch, která díky svým protichůdným zónám umožňuje posilování zádového svalstva a meziobratlových plotének. U všech matrací máte ještě na výběr z několika stupňů tuhosti, takže se opravdu nemusíte bát, že byste si nevybrali tu svou! Speciální řešení matrací je i věnováno zdravotně postiženým, kde tyto matrace umožňují rehabilitaci kostry a svalstva i během spánku.

Matrace Magniflex MagniStretch

 

Nechte se překvapit, která matrace vám bude nejvíce vyhovovat!

Rádi vás uvítáme v našem nově otevřeném Studiu zdravého spánku - necháme vás poležet, odpočinout a načerpat síly! Protože jedině vyzkoušením jednotlivých matrací a otestování jejich vlastností zjistíte, co vám může kvalitní matrace přinést.

Nakoukněte, jak Studio zdravého spánku v Brně v areálu Centra bydlení a designu Kaštanová vypadá. Budeme se na vás těšit!