Matrace jako zdravotní produkty 1. kategorie

O tom, že zdraví začíná v posteli, už jsme vám psali... Teď vám ale s radostí můžeme říct, že je to naprosto oficiální a také na to máme razítko! Teda razítko na to má Magniflex a ten si můžete vyzkoušet v našem Studiu zdravého spánku. 

Testování zdravotních pomůcek

Jakákoli zdravotní pomůcka prochází složitým procesem testování a zkoušení. A ne jinak je tomu i s matracemi, protože ty kvalitní jsou pro zdraví velmi prospěšné. Ve většině případů se ale nejvyšší titul, zdravotní produkt 1. kategorie, podaří získat jen antidekubitním matracím. To jsou ty, jejichž účelem je zabraňovat proleženinám a zajišťuje to nejméně 4 cm vysoká vrstva pěny či jiného obdobného materiálu matrace. V tu chvíli je ale matrace méně příjemná pro klasický spánek. Ne každý holduje velmi měkké matraci, do které se při každém položení doslova zaboří.

MAGNIGEL

MagniStretch a Magnigel mají titul Medical Device Class 1

A proto máme tak velkou radost, že se podařilo tohle ocenění získat u matrací kolekce MagniStretch a Magnigel. Jsou to matrace, které jsou velmi příjemné na dotek a především na poležení. Zároveň je možné u těchto kolekcí vybírat různé druhy tvrdosti a najít si tak tu svou. Především kolekce matrací MagniStretch je skvělým řešením pro ty, které trápí bolesti zad nebo jakékoli jiné problémy pocházející od páteře či kloubů. Více než šest let byla takhle kolekce vyvíjena pod dohledem profesora traumatologie Antonia Herrery Rodrigueze. I díky kompletnímu přístupu ke zdraví jsou tyto matrace také ověnčeny certifikátem Americké asociace chiropraktiků.

Matrace obsahují vrstvu unikátní patentovanou gelovou pěnu, která nejenže předchází dekubitním problémům, ale především pomáhá navracet vaši páteř do fyziologického tvaru. Zároveň se matrace Magnigel vyznačuje speciálními chladícími vlastnostmi - pokud tedy v létě trpíte nadměrných pocením, tak je tahle matrace přímo pro vás!

MAGNIDLEF_03_201817591 1

Hlavní plusové body

Matrace jakožto zdravotní pomůcky jsou vhodné jako prevence, ale i jako léčba. Například u osob s vyhřezlými ploténkami nebo skoliózou. Jaké další výhody vás ale čekají?

  • léčba spánkem - matrace svým jemným strečovým natahováním navrací vaše tělo do fyziologické polohy a dopřává kloubům potřebné uvolnění a zvládá to v době, kdy spíte!
  • kvalitní materiály - nemusíte se bát umělých a chemickým složek matrací, Magniflex si zakládá na materiálech, které jsou ekologické
  • široká nabídka - matrace můžete vybírat v rozličných velikostech a také s rozdílným stupněm tuhosti, dokonce si poradí i s manželskou matrací, kdy má každý partner rád jinou tuhost matrace
  • nižší DPH - a především jakožto zdravotní produkty první kategorie mají matrace sníženou sazbu DPH a vy se tak léčíte a ještě přitom ušetříte

 

 

 Matrace