Nadčasově minimalistická kolekce nábytku Clip od Ditre Italia

kolekce sedacího nábytku clip ditre italia DEHO002

Moderní, nadčasové a přitom tak k dokonalosti jednoduché. Tak bychom mohli nazvat novou kolekci nábytku značky Ditre Italia, v konceptuálním pojetí jednoduchosti velmi trefně pojmenovanou - Clip. 

Souprava nábytku v oválných tvarech

Kolekce Clip je inspirována elegantními tvary v návaznosti na jednoduchost a nejvyšší možnou komfortnost. Designérka této kolekce, Nika Zupanc, se inspirovala v přírodě a její chytré a funkční propojenosti. Spolu s kvalitními materiály Tecnoform vznikla sestava sedací soupravy, křesel a taburetů s variací konferenčních stolků. Vše je idealisticky propojeno do jednoho konceptu a v rámci designové linie můžete nábytek vybírat v čalounění či finiši téměř jakéhokoli provedení.

Sedací souprava je nabízena ve dvousedu a trojsedu o šířce 161 cm nebo 221 cm. Její jemné linie jsou podpořeny pevným podkladem a opěrky jsou tvarovány pomocí materiálu polyuretan o hustotě 25 kg/m3, takže se skutečně nemusíte obávat, že by opěrky nevydržely nápor - jejich konstrukce je skutečně stabilní. Stejně tak i křesla jsou koncipována v jednotných liniích a odpovídající kvalitě materiálů. V rámci volby čalounění si můžete vybírat z provedení koženého či látkového, v hladkém či strukturovaném povrchu a celou soupravu si sladit do jednoho tónu vzoru nebo případně vybrat veselé kombinace, které skvěle oživí váš interiér.

kolekce sedacího nábytku clip ditre italia DEHO2004

Multifunkční taburety a konferenční stolky

Součástí kolekce jsou i taburety, které nabízí multifunkční možnosti. Vybírat si je lze ze 4 velikostí - o průměru 60, 80 nebo 120 cm + jedna oválná velikost. Materiálově jsou ještě odolnější než křesla či sedací souprava. Jsou oblečeny do polyuretanu o hustotě 30 a 40 kg/m3. Kolekce navíc nabízí možnost variace volby topu - vrchního provedení taburetu. A to buďto v dřevěném provedení barvy Eukalyptus nebo Grey Wood nebo si top můžete vybrat v barvě calacatta či černých odstínů. Tato diverzifikace z nich vytváří skutečně variabilní pomocníky pro skladbu nábytku a naplnění všech potřeb. 

Aby ale funkčnost kolekce byla o to větším zážitkem, byl ke kolekci přidán i doplňující konferenční stolek, který snadno k vybraným taburetům či sedací soupravě vytvoří praktické odkládací místo. Tento doplněk je možné vybírat ze 2 velikostí a 3 barevných finišů, které jsou voleny taktéž v tmavých barvách pro dosažení efektivního kontrastu.

Zaujala vás tato nová kolekce? Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.