Nadčasově minimalistická kolekce nábytku Clip od Ditre Italia

kolekce sedacího nábytku clip ditre italia DEHO002

Moderní, nadčasové a přitom tak k dokonalosti jednoduché. Tak bychom mohli nazvat novou kolekci nábytku značky Ditre Italia, v konceptuálním pojetí jednoduchosti velmi trefně pojmenovanou - Clip. 

Souprava nábytku v oválných tvarech

Kolekce Clip je inspirována elegantními tvary v návaznosti na jednoduchost a nejvyšší možnou komfortnost. Designérka této kolekce, Nika Zupanc, se inspirovala v přírodě a její chytré a funkční propojenosti. Spolu s kvalitními materiály Tecnoform vznikla sestava sedací soupravy, křesel a taburetů s variací konferenčních stolků. Vše je idealisticky propojeno do jednoho konceptu a v rámci designové linie můžete nábytek vybírat v čalounění či finiši téměř jakéhokoli provedení.

Sedací souprava je nabízena ve dvousedu a trojsedu o šířce 161 cm nebo 221 cm. Její jemné linie jsou podpořeny pevným podkladem a opěrky jsou tvarovány pomocí materiálu polyuretan o hustotě 25 kg/m3, takže se skutečně nemusíte obávat, že by opěrky nevydržely nápor - jejich konstrukce je skutečně stabilní. Stejně tak i křesla jsou koncipována v jednotných liniích a odpovídající kvalitě materiálů. V rámci volby čalounění si můžete vybírat z provedení koženého či látkového, v hladkém či strukturovaném povrchu a celou soupravu si sladit do jednoho tónu vzoru nebo případně vybrat veselé kombinace, které skvěle oživí váš interiér.

kolekce sedacího nábytku clip ditre italia DEHO2004

Multifunkční taburety a konferenční stolky

Součástí kolekce jsou i taburety, které nabízí multifunkční možnosti. Vybírat si je lze ze 4 velikostí - o průměru 60, 80 nebo 120 cm + jedna oválná velikost. Materiálově jsou ještě odolnější než křesla či sedací souprava. Jsou oblečeny do polyuretanu o hustotě 30 a 40 kg/m3. Kolekce navíc nabízí možnost variace volby topu - vrchního provedení taburetu. A to buďto v dřevěném provedení barvy Eukalyptus nebo Grey Wood nebo si top můžete vybrat v barvě calacatta či černých odstínů. Tato diverzifikace z nich vytváří skutečně variabilní pomocníky pro skladbu nábytku a naplnění všech potřeb. 

Aby ale funkčnost kolekce byla o to větším zážitkem, byl ke kolekci přidán i doplňující konferenční stolek, který snadno k vybraným taburetům či sedací soupravě vytvoří praktické odkládací místo. Tento doplněk je možné vybírat ze 2 velikostí a 3 barevných finišů, které jsou voleny taktéž v tmavých barvách pro dosažení efektivního kontrastu.

Zaujala vás tato nová kolekce? Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení