Nový trend v kuchyních? Schüller představuje 3D povrchy kuchyňských skříněk

kuchyně 3D povrch scala Schüller DEHO 1500

I kuchyně jdou s dobou a reagují na aktuální trendy v interiérech. A zatímco dříve jsme se v kuchyních setkávali s lesklou bílou v kombinaci variant mramoru nebo žuly, tak dnes už můžeme popustit uzdu fantazii a vybírat si kuchyně v 3D dekorech nebo dle vzoru látek.

„Schůdky“ k největší novince pro vaši kuchyni

Opravdu by se dalo říct, že jednou z největších novinek v nabídce německých kuchyní Schüller je nový vzor povrchu skříněk, který působí jako malé schůdky, žaluzie nebo žebřík – ono totiž název této novinky, Scala, v překladu i termínům schody nebo žebřík skutečně odpovídá. Jedná se o 3D symetrický vzhled v provedení sametového matného laku.

Povrch tohoto dekoru prochází procesem lakování na vodní bázi (dvojí vytvrzení) s UV sušením, které zajišťuje, že povrch vydrží vysoké zatížení, snadno se udržuje a nezůstávají na něm nežádoucí otisky. Tento až mysteriózní vzhled můžete kombinovat hned v několika barvách provedení a tím pádem vytvořit skutečnou hru stínů ve vaší kuchyni.

kuchyně dekor v imitaci látka Alba DEHO

Kuchyni můžete obléct do látkového vzoru

Další zajímavou novinkou jsou dekory kolekce Alba v provedení imitace látkových vzorů – konkrétně nabízené v šedé a černé variaci s názvy Torino Gray a Torino Black. Vzor jemně tkané látky evokující podobu industriálního stylu vypadá na kuchyňských skříňkách velmi pěkně a především při kompozici větších ploch vynikne jeho jemnost a univerzálnost. Výhodou imitace látky je obecně „zjemnění“ interiéru a navození pocitu idylického klidu a odpočinku, kterého si užíváme právě při zachumlání do tolik oblíbené látky.

Praktickou novinkou je také univerzální skládací servírovací stolek, který si můžete vybírat ve vámi zvolených dekorech. Jeho hlavní výhodou je, že nezabere skoro žádné místo. Pouze ve chvíli, kdy jej potřebujete, ho stačí vytáhnout, rozložit a spokojeně servírovat. Doplněk vaší kuchyně, který si najde své uplatnění.

Víte, co je ale nejlepší? Prohlédnout si tyto novinky na vlastní oči! A proto se neváhejte stavit na náš showroom DEHO v IC SOHO Brno Modřice, kde vám je mile rádi ukážeme a můžeme se spolu domluvit i na vizualizaci vaší vysněné kuchyně právě v dekoru těch to novinek.