Designové betonové květináče Betoni do interiéru i exteriéru

betonové květináče betoni v DEHO 1500px

Ať už se rozhlížíte po novém dekoračním prvku do jídelny, předsíně anebo právě na terasu a zahradu, tak vám všemi deseti doporučujeme novou českou značku Betoni! Betonové květináče, které nabízí 2 dekory, několik velikostí a také barev - rozhodně si tak tedy vyberete.

Designové květináče ve 2 kolekcích

Beton je zkrátka in! To jste si už určitě mohli všimnout v průběhu několika posledních let. Nejenže se čím dál častěji objevuje v interiérech v podobě dekorací, doplňků nebo funkčních prvků, ale samozřejmě si je můžete užít i v exteriérech. A právě s tímto trendem jde ruku v ruce mladá česká firma Betoni, která představuje hned 2 kolekce moderních betonových květináčů a ještě vám je nabízí s kompletním příslušenstvím.

První kolekcí je Classic. S ní získáte květináče, které inspirují svým minimalistickým vzhledem. Jejich povrch je jemný a o to více vyniká jejich struktura. Vybírat je můžete z 5 velikostí - S, M, L, XL a XXL (od výšky 35 cm až po 114 cm) a 5 barev - bílá, šedá, antracitová, pískově světlá a pískově tmavá. Zatímco ty drobnější velikosti si můžete umístit do interiérů v podstatě kamkoli, tak ty větší velikosti si doslova žádají o solitérní využití - jen tak vynikne jejich unikátní design.

A tou druhou kolekcí je Decor. V podstatě se jedná o obdobu první kolekce, ale s tím rozdílem, že květináče zdobí podélné kónické prohlubně. Díky tomu květináč ihned získá jiný vzhled a pokud se vám nepozdává minimalistické řešení kolekce Classic, tak Decor je tou správnou volbou. Květináče této kolekce můžete vybírat ze 4 velikostí - S, M, L, XL (od 28 cm až po 65 cm) a opět 5 barev.

příslušenství květináče betoni DEHO-web

All-in-one řešení květináčů

Květináč už jste si vybrali? Jaké květiny, rostliny nebo zkrátka celkové osazení už máte také vymyšleno? Tak ještě chvíli vydržte... Ke květináčům si můžete zakoupit kompletní příslušenství. Jelikož je beton porézním materiálem, tak by v případě exteriérového využití a časté zálivky mohlo hrozit přílišné zamokření a v zimě i horší scénáře. Proto firma Betoni k produktům nabízí 4 + 1 řešení s kompletní realizací. Nejprve si můžete vybrat vnitřní tepelnou izolaci přesně na míru vašemu květináči, která zajistí ochranu proti přehřívání a v zimě zamezí přílišnému mrznutí. Nad tuto vrstvu lze použít filtrační geotextilii, která zmiňovanou tepelnou izolaci chrání před vnikáním substrátu. A dospod květináče je vhodné využít nopovou folii, která zajistí optimální vlhkost v květináči. Pokud chcete květináč využít v interiéru, tak se vám určitě bude hodit i betonová zátka, aby přebytečná voda netekla po podlaze.

A to +1? Abyste se nemuseli o nic dalšího starat, tak si rovnou můžete zakoupit i substrát. Ten byl vyvinut speciální do těchto květináčů - má skvělou propustnost, objem vzduchových pórů je více než 60 % a spolu se živinami a neutrálním pH tak vytváří dokonalou kombinaci.

Zen S antracit,M grey,L sand betoni organic DEHO-web

Květináči to nekončí...

A proto přichází na řadu drobnější dekorační prvek - betonové misky Zen. Ty můžete vybírat ve 3 velikostech a 5 barvách, anebo si rovnou můžete zakoupit kompletní set. Do jídelen nebo i obývacích pokojů jako praktické odkládací prvek naprosto unikátní záležitost!

A ještě něco se chystá... Protože v Betoni, spolu s vrchním designérem Tomášem Vackem, jsou opravdu srdcaři, tak právě pracují na nové kolekci betonových výrobků Organic. Jedná se o různě tvarované nádoby, jejichž inspirace byla nalezena v přírodě. Velkoobjemové květináče vykročily ze světa geometrické pravidelnosti a narostly do rozmanitých tvarů, které rozhodně zaujmou svou přirozeností. Takže se určitě máme na co těšit.

Zaujaly vás květináče Betoni? Stačí si jen vybrat na našem e-shopu, nebo nás kontaktujte pro více informací

Budeme se těšit. Váš tým DEHO tel. +420 720 993 563, info@deho.cz

banner betonové květináče betoni