Jak na výběr té pravé sedací soupravy?

Sedačka se stane nejen vaším miláčkem, ale i dominantou místnosti - vyberte tu správnou!

Hledáte to správné posezení? Pohodlná sedací souprava, do které se usadíte jako do bavlnky a budete mít pocit, že se vznášíte na obláčku? Křeslo nebo lehátko, ve kterém se budete ihned cítit jako v relaxačním salonu? Vybrat sedací nábytek, který vám ihned očaruje, ale není jednoduché…

Santa Barbara

Co vlastně potřebujete?

Pojďme na to systematicky! Co od sedací soupravy potřebujete? Jak má být velká? Tedy spíše - kolik prostoru na ni máte? Ať už bydlíte v menším panelovém bytě nebo v rozlehlém rodinném domě, je velmi praktické si nejprve vytyčit prostor, který můžete nové sedací soupravě věnovat. Ale nemusíte se bát! I v menších prostorech se dá kouzlit a vybrat tak sedací soupravu, která krásně sedne!

Co potřebujete, aby sedací souprava uměla? Tedy, plynně francouzsky to zatím ještě nebude… Ale míváte často návštěvy? Nebo rádi pořádáte televizní večery? Tak to se poohlížejte po rozkládacích sedacích soupravách - ve dne krásné a dominantní posezení, v noci luxusní prostorné poležení! Nebo hledáte multifunkční soupravu a bojujete s úĺožným prostorem? Sedací soupravy s úložným prostorem vám nabídnou komfort a zároveň i místo pro vánoční nebo velikonoční ozdoby.

Myslete i na starší! Ať už hledáte sedací soupravu, která to s vámi má vydržet několik let, nebo k vám chodí na návštěvu starší rodiče či prarodiče - myslete i na to, že právě pro takové případy je vhodnější větší výška sedu. Žádné “žuchnutí” z výšky a horolezecké stoupání při pokusu vstát. Vyberte sedací soupravu nebo křeslo, které mají výšku sedu odpovídající vašim potřebám. I kvůli takovému detailu je nejvhodnější si sedací nábytek přijít vyzkoušet.  

WOOW

Bejby nebude sedět v koutě!

Velkým trendem posledních let je otevřený prostor! Odstranit příčky a v otevřeném prostoru propojit místnosti takovým způsobem, že budeme mít pocit jedné velké místnosti. Takovému trendu se zároveň skvěle přizpůsobíte i s výběrem sedačky! V otevřeném prostoru totiž sedací souprava vyzní nádherně, luxusně a dominantně! Žádný stísněný prostor a sedací souprava posazená do rohu místnosti - ne ne! Krásně na očích a v prostoru usazené posezení nejenže ihned láká k tomu jej vyzkoušet, ale zároveň se tak stane neocenitelným statickým designovým prvkem.

Finn

Pohodlí nadevše!

I když se může zdát, že výběr sedací soupravy je obrovská věda a člověk na takovou funkci musí mít minimálně titul, nenechte se zastrašit. Stačí se řídit vaším vnitřním instinktem. Vy už dávno tušíte proč a hlavně jakou sedací soupravu chcete! Přijďte nás tedy navštívit do našeho showroomu a sedací soupravy si rovnou vyzkoušejte! Například i elektricky polohovatelné soupravy jsou velmi oblíbené! Jediným tlačítkem se ze sedu plynule dostanete do lehu a můžete si tak užívat toho největšího komfortu!


Budeme se na vás těšit!