Na co v kuchyni nezapomenout?

V kuchyni vašich snů musí být vše perfektní a na svém místě. Na co si dávat pozor?

Kuchyně není jen místem pro vaření, pečení a následně ochutnávání delikates. Kuchyně se stává často i místem setkání rodiny. Ráno, kdy se připravujete do práce a děti chystáte do školy, si potřebuje nachystat snídani, připomenout drahé polovičce, v kolik má vyzvednout děti a plno dalších důležitých informací. Ve vašem domově se tak kuchyně stává určitým bodem setkávání, a proto i sami cítíte, že kuchyně musí sloužit nejen k vaření, ale i vizuálně odpovídat vašim představám a potřebám.

Kuchyně

Návrhy kuchyní na míru

Nechte si proto kuchyni navrhnout přesně dle vašich potřeb! Velká a prostorná kuchyně s jídelním stolem uprostřed? Kuchyně s ostrůvkem, kde je mnoho prostoru pro večeři i opravování úkolů vašich dětí? Nebo jen menší minimalistická kuchyně, která obsahuje vše potřebné k vaření, ale nestává se dominantou domu? Je opravdu jen na vás, která varianta je ta pravá. Při návrzích interiérů totiž dbáme na velmi úzkou spolupráci a vaše důvěra je pro nás ten nejdůležitější prvek.

Kuchyně

Kvalitní kuchyňské spotřebiče

I v rámci návrhů interiérů se na nás můžete spolehnout při výběru kvalitních kuchyňských elektrospotřebičů. Nabízíme jen ty značky, které máme ověřeny dlouholetou spoluprací. Můžete se tak u nás setkat s produkty značek Miele, Bosch, Siemens, Faber a mnoho dalších. Například značka Siemens na trh přichází s aplikací chytré kuchyně, a vy tak můžete být neustále o krok napřed.  

Vestavné nebo volně stojící spotřebiče. Chytrá domácnost. Sladěné do posledního detailu. To jsou prvky, které není problém s námi realizovat. I v malém prostoru lze kouzlit.

Kuchyně

Přijďte si vyzkoušet!

Na našem brněnském showroomu si realizované kuchyně můžete přijít rovnou vyzkoušet! Tedy, nemyslíme, že byste nám měli přijít uvařit... Ale systém vestavných spotřebičů, způsoby a varianty otevírání kuchyňských skříněk nebo jednotlivé funkce chytrých spotřebičů si samozřejmě můžete otestovat ještě před samotnou koupí.

Myslíme i na ty drobnější spotřebiče jako jsou například kuchyňské roboty, tyčové mixéry, rychlovarné konvice nebo toustovače. Na showroomu si tak můžete prohlédnout designové výrobky americké značky KitchenAid. Jejich jedinečný vizuál vynikne v jakékoli kuchyni.

Kuchyně

S realizací vysněného domova pomůžeme i vám – stačí nás kontaktovat : +420 720 993 563 nebo na mail: info@deho.cz

MÁM ZÁJEM O NÁVRH A REALIZACI INTERIÉRU

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů