Zdravotní matrace a polštáře se SLEVOU až 35 %

výprodej zdravotních matrací Magniflex DEHO 1600px

Dopřejte si zdravé spaní! Dokonale si odpočinete, načerpáte energii na další dny a především i pomůžete svým zádům a v podstatě jim v noci dopřejete rehabilitaci.
Přesně tohle teď navíc můžete mít s výjimečnou slevou až 35 %. 

Zdravotní matrace a polštáře Magniflex se slevou až 35 %

Magniflex je celosvětově uznávanou značkou zdravotních matrací a polštářů, která své produkty neustále inovuje a i tím definuje svůj hlavní cíl - vaše zdraví... A protože i my chceme v našem Studiu zdravého spánku nabízet jen to nejlepší, tak nabídku neustále aktualizujeme. Proto máme jedinečnou možnost, v rámci výměny vystavených matrací, nabídnout vybrané matrace se slevou 35 % a polštáře se slevou 30 %.

Aktuální nabídku si můžete prohlédnout v sekci OUTLET

banner výprodej matrací

nebo se můžete přijít informovat a rovnou i vyzkoušet matrace na vlastní kůži v našem Studiu zdravého spánku na Kaštanové. 

Chladivé matrace na léto nebo polštáře lehké jako pírko...

...a to není vše! V rámci vybraných kolekcí si proto matrace můžete vybírat z kolekci Magnigel, které svou gelovou povrchovou vrstvou nabídnou dokonalý komfort i v těch nejteplejších měsících nebo polštář Cotton Deluxe, který vaší hlavě nabídne dokonalou oporu, ale díky potahu ze 100% přírodní bio bavlny nebudete mít pocit těžké hlavy. Doslova!

Matrace Magniflex nabízejí možnost volby různých komfortů a tvrdosti materiálu, proto si vybere skutečně každý. A to i v rámci manželské postele - pokud vy preferujete měkké poležení ale partner nebo partnerka raději mají oporu ve tvrdší matraci, tak je zde možnost volby duálního jádra. O tom si můžete více přečíst v našem článku


Takže pokud hledáte novou matraci nebo polštář, nasměrujte své kroky do našeho showroomu v brněnském Centru bydlení a designu Kaštanová. 
Pomocí krátkého videa můžete i nakouknout, jak to u nás aktuálně vypadá: