Milí návštěvníci, vzhledem k aktuální situaci a nařízení vlády ohledně zabezpečení před nákazou koronavirem zavádíme bezpečnostní opatření a naše showroomy v Brně a Praze budou od 14.3.2020 až do odvolání ZAVŘENY. Kromě showroomů zůstává náš provoz bez omezení a jsme vám plně k dispozici na telefonech, e-mailech a dalších zařízeních vzdálené komunikace.   O dalším postupu vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek a sociálních sítí. Děkujeme za pochopení a přejeme vám všem pevné zdraví.

Pohled do showroomu - VIDEO

Pro zařizování domova je jednou z nejdůležitějších fází inspirace. Podívat se na různá řešení, vybírat ty správné detaily a nechat se nadchnout. Z fotografií to jde ale někdy velmi těžko... Ty málokdy umí vystihnout tu atmosféru, která na konkrétním místě panuje. A proto jsme rádi, že ve spolupráci s Home in Cube vzniklo z našeho brněnského showroomu video, kde se můžete nejen dosyta nainspirovat, ale také poslechnout, co vše nabízíme.

Jak to u nás vypadá? Co zde na vás čeká? A kdo? Podívejte se sami... Doufáme, že se vám video bude líbit tak jako nám :) 

 

Tak co říkáte? Už se chystáte k nám na návštěvu?