Novinka: Zdravotní matrace Magniflex Vitale léčí, když spíte!

Dokonalé souznění s přírodou a využití každého detailu - tak se dá popsat nová řada matrací značky Magniflex - Vitale

Po více než pěti dekádách vývoje vybavení ložnic přišla značka Magniflex s novou řadou, která dbá nejen na využití kvalitních a certifikovaných materiálů, ale především dbá na komplexní přístup ke zdraví jedince během spánku. Průměrná délka spánku dospělého člověka se pohybuje v rozmezí 7 - 7,5 hodin denně. To je téměř třetina celého dne, kdy se můžete dokonale věnovat svému tělu a rehabilitovat svou páteř. A to vše ještě během spánku! Zdravotní matrace totiž pomáhá s podpůrnou léčbou revmatismu, artrózy a dalších kloubních onemocnění a ještě k tomu dokáže dokonale uvolnit napětí meziobratlových svalů a celou páteř tak během spánku udržovat ve fyziologickém a uvolňujícím stavu.

Matrace Magniflex

A všechny tyto podstatné informace značka Magniflex zohlednila při vývoji nové řady matrací Vitale. Její nabídka je zaměřena především na dokonalé řešení relaxace a fyziologické podpory těla. To je dosaženo pomocí kombinace certifikovaných materiálů Memoform a Elioform. Memoform je měkká pěna, která se dokonale přizpůsobí vašemu tělu - proto ji skvěle doplňuje studená pěna Elioform, která naopak poskytuje oporu a ortopedickou podporu páteře. Matrace navíc disponují provětrávaným 3D lemem, takže se nemusíte obávat životnosti matrace. Ta je dokonce podpořena prodlouženou 8letou zárukou.  

Kolekce nabízí celkem 5 variant matrací a vy si tak můžete vybírat mezi ortopedickými matracemi v tuhé či středně tuhé variantě, nebo matracemi s příměsí funkčních přírodních materiálů jako jsou například bambus nebo koloidní stříbro. Bambus zajišťuje velmi příjemný pocit materiálu na dotek a jeho prodyšnost - to je ještě více podpořeno u variant, kde tvoří svrchní vrstvu matrace prošitý potah s pěnou Memoform. Jen tak získáte opravdu dokonalý pocit spánku na obláčku. Naopak varianta matrací obsahující koloidní stříbro je skvělým řešením pro alergiky, astmatiky nebo osoby s oslabenou imunitou. Stříbro totiž slouží jako bariéra, která dbá o antibakteriální účinky

Přijďte se o kvalitě matrací Vitale přesvědčit sami! V našem Studiu zdravého spánku si můžete vyzkoušet hned 3 varianty matrací. Nebo si prohlédněte naši nabídku online:

Matrace Magniflex Vitale     Studio zdravého spánku v Brně

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení