Novinka: Zdravotní matrace Magniflex Vitale léčí, když spíte!

Dokonalé souznění s přírodou a využití každého detailu - tak se dá popsat nová řada matrací značky Magniflex - Vitale

Po více než pěti dekádách vývoje vybavení ložnic přišla značka Magniflex s novou řadou, která dbá nejen na využití kvalitních a certifikovaných materiálů, ale především dbá na komplexní přístup ke zdraví jedince během spánku. Průměrná délka spánku dospělého člověka se pohybuje v rozmezí 7 - 7,5 hodin denně. To je téměř třetina celého dne, kdy se můžete dokonale věnovat svému tělu a rehabilitovat svou páteř. A to vše ještě během spánku! Zdravotní matrace totiž pomáhá s podpůrnou léčbou revmatismu, artrózy a dalších kloubních onemocnění a ještě k tomu dokáže dokonale uvolnit napětí meziobratlových svalů a celou páteř tak během spánku udržovat ve fyziologickém a uvolňujícím stavu.

Matrace Magniflex

A všechny tyto podstatné informace značka Magniflex zohlednila při vývoji nové řady matrací Vitale. Její nabídka je zaměřena především na dokonalé řešení relaxace a fyziologické podpory těla. To je dosaženo pomocí kombinace certifikovaných materiálů Memoform a Elioform. Memoform je měkká pěna, která se dokonale přizpůsobí vašemu tělu - proto ji skvěle doplňuje studená pěna Elioform, která naopak poskytuje oporu a ortopedickou podporu páteře. Matrace navíc disponují provětrávaným 3D lemem, takže se nemusíte obávat životnosti matrace. Ta je dokonce podpořena prodlouženou 8letou zárukou.  

Kolekce nabízí celkem 5 variant matrací a vy si tak můžete vybírat mezi ortopedickými matracemi v tuhé či středně tuhé variantě, nebo matracemi s příměsí funkčních přírodních materiálů jako jsou například bambus nebo koloidní stříbro. Bambus zajišťuje velmi příjemný pocit materiálu na dotek a jeho prodyšnost - to je ještě více podpořeno u variant, kde tvoří svrchní vrstvu matrace prošitý potah s pěnou Memoform. Jen tak získáte opravdu dokonalý pocit spánku na obláčku. Naopak varianta matrací obsahující koloidní stříbro je skvělým řešením pro alergiky, astmatiky nebo osoby s oslabenou imunitou. Stříbro totiž slouží jako bariéra, která dbá o antibakteriální účinky

 

Matrace Magniflex Vitale