Zima a chlad vaše bydlení nepřekvapí!

Protože se s námi léto už definitivně rozloučilo, tak si položíme jednu základní otázku. Co to znamená pro váš dům a bydlení? Protože když už odzvonilo zahradním grilovačkám a posezení ve slunečních paprscích, čeká nás venkovní úklid a zazimování zahradního nábytku. Kromě toho se ale na zimu můžete připravit i v interiéru domu! Co rádi děláte v zimě a při chladných večerech? Relaxujete na sedačce s dobrým filmem nebo se rádi zachumláte do deky a čtete zajímavou knihu? Anebo si zkrátka jen chcete užít klid, pohodu a teplo domova, když je venku nevlídně a sychravo?   

Ať už si chladné dny užíváte jakkoli, jedno je jisté! Člověk se na ně musí připravit! Nechte se inspirovat, co vše by vašemu domovu nemělo chybět, když si budete chtít užít klid a pohodu podzimních a zimních dnů.

Přehoz LaForma

Pohodlné posezení, plédy a polštáře

Co si budeme namlouvat… V zimě se nám nic moc nechce a tak většinu volných chvílí trávíme v pohodlí křesel, pohovek  a jiných lenošek. Zachumlat se do teplých plédů, najít si své pohodlí na sedačce a užít si chvíli pohody. Nechte se inspirovat výběrem sedacích souprav nebo křesel. Jejich výběr není jednoduchou záležitostí a rozhodně je nejlepší si výrobky přímo vyzkoušet. Na našem showroomu tak můžete najít desítku sedacích souprav. Některé mají i elektrické polohovací funkce – to by se například opravdu mohlo hodit pro zimní filmové večery!

Polštáře La Forma

A abyste se ale mohli cítit nejvíce pohodlně, doporučujeme vybrat měkké, jemné a designové polštáře! Například značka La Forma nabízí unikátní kousky, které určitě každého zaujmou. Zachumlaní do dek a polštářů na sedačce si můžete užívat pohodlí, ale i taková krásná chvíle bohužel bude muset někdy skončit. Z objetí tepla do studené reality? Vždyť to není potřeba – stačí jen krásný dekorační koberec, který vaše chodidla ihned zahřeje a vy se tak nemusíte bát opustit svůj teplý hrad. Koberce nejenže zahřejí na těle ale i na duši. Kombinací barev můžete dosáhnout optického zahřátí interiéru. Nechte se inspirovat například u značek Calligaris nebo Adriani e Rossi.

Návrh interiéru - krb

Teplo domova

Než nám venku udeří třesknutá zima, zkuste se zamyslet, co by vás ve vašem domově zahřálo. Pokud jste ti šťastní a vašemu interiéru dominuje krb, tak máte vyhráno. Ale jestli zrovna vy krb nemáte, tak nemusíte zoufat – naše architektky vám můžou vypracovat váš vlastní návrh interiéru a vy se tak vytouženého krbu také dočkáte! Není nad skvělou atmosféru klidu a pohody spolu se zvukem praskajícího dřeva. V tu chvíli stačí již jen sklenička vína a všechny strasti hodit za hlavu.

Teplo v interiéru ale můžeme vyčarovat i pomocí barev. Správně zvolené tóny dekorací, obrazů i doplňků umí zútulnit a zahřát každý interiér. I osvětlení dokáže navodit jedinečnou atmosféru. Nechte se například inspirovat kousky od značky Calligaris, ať už máte raději decentní osvětlení nebo výjimečný design – své si zde můžete najít!

Svíčky Max Benjamin

I ten nejmenší detail zahřeje

Nebojte se ve svém domově zaměřit i na ty nejmenší detaily. Co víc umí zahřát než voňavá svíčka a její plamínek, který dokáže na stěně rozehrát úžasnou hru stínového divadla. A nejen svíčky umí provonět celý dům. Například i vonné difuzéry značky Max Benjamin zahalí domov do výjimečné přírodní vůně.

Sedací souprava W.Schillig

Nenechte svůj domov čekat na zimu – připravte jej na ni! A sebe také! Přípravy si můžete odbýt teď a v zimě si už jen v klidu užívat pohodlí domova. Buďte připraveni. Na našiem showroomu se můžete inspirovat a najít si vybavení vašeho domova, které bude přímo reprezentovat váš styl.

Chladné večery si tak budete moci užít v jedinečném interiéru přesně podle vašich představ.