Milí návštěvníci, vzhledem k aktuální situaci a nařízení vlády ohledně zabezpečení před nákazou koronavirem zavádíme bezpečnostní opatření a naše showroomy v Brně a Praze budou od 14.3.2020 až do odvolání ZAVŘENY. Kromě showroomů zůstává náš provoz bez omezení a jsme vám plně k dispozici na telefonech, e-mailech a dalších zařízeních vzdálené komunikace.   O dalším postupu vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek a sociálních sítí. Děkujeme za pochopení a přejeme vám všem pevné zdraví.

Informace o provozu DEHO a koronaviru

Milí návštěvníci, 

zdraví je pro nás a naše nejbližší vždy na prvním místě. Proto bychom rádi reagovali na aktuální situaci ohledně nákazy koronavirem a následného nařízení vlády ČR, které se dotýká i nás, a omezili tak osobní kontakty na možné minimum.

Ode dne 14. 3. 2020 až do odvolání jsou naše showroomy v Brně i Praze ZAVŘENY. 

I nadále můžete využívat služeb našeho e-shopu a zároveň jsme vám plně k dispozici na telefonech, e-mailech a dalších zařízeních vzdálené komunikace.

Nechceme riskovat jak zdraví vaše, tak i našich zaměstnanců. Proto prosím společně respektujme daná opatření, abychom se po vyřešení situace mohli spolu opět ve zdraví sejít.

Neváhejte se na nás obrátit neosobní formou - a to buď telefonicky (+420 725 878 683), e-mailem na info@deho.cz nebo například i videohovorem. I přes nepříznivou situaci vám chceme být stále nablízku.

 

Otázky koronavir

Jsou showroomy DEHO otevřené?
NE, showroomy jsou až do odvolání ZAVŘENY.
Naší snahou je co nejvíce omezit osobní kontakt a s tím spojenou potenciální možnost nákazy.

Doručíte mi zboží objednané přes e-shop?
ANO, objednávky zpracujeme a odešleme ve standardním termínu.


Zavádíte bezpečnostní opatření při doručování zboží?
Většinu zboží odesíláme přes externí firmy, ale věříme jejich úsudku o zodpovědnosti zdraví zaměstnanců a předpokládáme, že vaše zboží dorazí v naprostém pořádku.
Pokud zavážíme zboží vlastní dopravou, tak jsou naši pracovníci vybaveni rouškami a rukavicemi. Cílem je ochránit nejen naše zaměstnance, ale i vás a vaše zboží.

 
Je možné si v této době sjednat schůzku ohledně řešení návrhu kuchyně či interiéru?
NE, prosím, respektujme nařízení a snažme se navzájem omezit kontakt na co nejméně příležitostí.
Neustále jsme vám k dispozici telefonicky nebo e-mailem, proto se můžeme domluvit na jinou formu setkání - například videohovorem, kde základní možnosti řešení prodiskutujeme již teď.


Je možné vás i přes zavřené showroomy kontaktovat?
ANO, jsme vám neustále k dispozici.
Proto nás neváhejte kontaktovat.

+420 725 878 683

info@deho.cz