Praktické a designové řešení sedacích souprav do každého bytu

To, že se i s interiérem malého bytu dá doslova čarovat, není nic nového. Využít každého centimetru, volit světlé barvy, doplnit zrcadla a opticky tak zvětšit celý prostor... Jak se ale třeba řeší garsonky, které opravdu nemají prostor na obývací pokoj a ložnici zvlášť? Nebo pokud chcete svým přátelům nabídnout možnost přespání? V tu chvíli přichází na scénu moderní a designové rozkládací sedačky! Ve dne zábava a v noci kvalitní odpočinek.

Co si ale budeme nalhávat, většinou produkty, které mají více funkcí najednou v nějaké své funkci trošičku pokulhávají… Někdy více znamená méně, jak by řekl klasik. Tady se ale ničeho bát nemusíte! Designová sedací souprava, která jednoduše disponuje kvalitní postelí s matrací určenou ke každodennímu spaní vás překvapí svým komfortním provedením. S větší poptávkou praktického nábytku se totiž objevily i nové varianty řešení.

Rozkládací sedačka Ditre Italia

Když se design snoubí s praktičností

Dávno to už není o nevzhledných a rozvrzaných sedačkách, které těžkopádně poskládáte, aby z nich byla postel a při tom se každou noc báli, jestli se tato konstrukce nezhroutí nebo přes tenkou matraci cítili každý šroubek. Dnes si můžete vybírat rozkládací sedačky, které jsou vybaveny kvalitními vysokými matracemi, které jsou speciálně vyvinuty, aby mohly nabídnout komfort pro každodenní spaní a zároveň se jejich kvalita neponičila vlivem skládání soupravy zpět na sedačku.

Na výběr máte ze široké škály velikostí, tvarů, barev a provedení. Jako jednu z nejvariabilnějších možností vám můžeme nabídnout sedací soupravu Stela, která v rámci privátní značky DEHO nabízí nejširší možnosti výběru a specifik. Kromě rozdílných velikostí, kde můžete vybírat i rohovou variantu s otomanem, si můžete volit také různou šířku područky a především čalounění doslova podle svých představ - odborníci na showroomu vám představí širokou škálu nabídky látek i kůží a je jen na vás, kterou si vyberete.

Rozkládací sedačka Stela

Když i sedačka je moc...

Pokud vás ale o to více tlačí nedostatek prostoru, nebo vám stačí jednolůžkové spaní, tak se můžete porozhlédnout po rozkládacím křesle nebo dokonce i taburetu! I takhle daleko to už je - drobný taburet, který slouží k odpočinku vašich nohou po náročném dni se jednoduše může proměnit na jednolůžkový prostor ke spánku. O kvalitě provedení a moderním řešení nás neustále přesvědčují italské značky Calligaris nebo Ditre Italia.

Rozkládací taburet Ditre Italia

Kvalitní, moderní a designové zpracování praktických sedacích souprav si můžete prohlédnout na showroomu DEHO v Brně, kde vám rádi představíme všechny možnosti!