Realizace manažerského bytu

Realizace-Slavkov-022

 

Měli jsme čest stát u zrodu nádherného manažerského bytu ve Slavkově u Brna, kde jsme dostali volnou ruku k realizaci celého interiéru na klíč. Centrem projektu se stala kuchyně od předního německého výrobce Schüller v kombinaci tmavé AFP Targa s luxusním americkým ořechem - symbol eleganci a funkčnosti.

Předsíň byla vybavena prostornými skříněmi od Schüller, lavičkou a zrcadlem, vše v harmonickém souladu s celkovým designem. Optický předěl a skleněné posuvné dveře od Aliasystem zajišťovaly přirozené oddělení mezi předsíní a obývacím prostorem, zachovávajíc naši vizi velkého otevřeného prostoru.

V interiéru nechyběl ani dýhovaný obklad, který dodal celému prostoru jednotný vzhled, skrývajíc za sebou samostatnou toaletu a malou technickou místnost. Kuchyně se pyšnila velkorysým uspořádáním, s plně výsuvnými šuplíky a systémem Lemans pro optimální využití prostoru.

Hlavní obývací prostor byl symbolem pohodlí a stylu, kombinující kuchyň v AFP Targa a dýhovaném ořechu s pohodlnou sedací soupravou Deho a jídelním stolkem. Přechody mezi jednotlivými zónami zajistily skleněné posuvné dveře, umožňující prostoru působit vzdušně a současně poskytovat dostatek soukromí.

V ložnici dominovala postel s obkladem ze dýhovaného amerického ořechu, doplněná o komfortní koupelnu s posuvnými skleněnými dveřmi.

Realizace-Slavkov-019

Realizace-Slavkov-017

Realizace-Slavkov-030

Realizace-Slavkov-004

Realizace-Slavkov-035

Realizace-Slavkov-038

Realizace-Slavkov-031

Před a po

1_vyvoj kuchyne 1vyvoj obyvak 1

Fotky z fáze příprav projektu:

 

Fáze zaměřování:

 

PS: Klíč jsme odevzdali, projekt jsme zdárně uzavřeli, klient je spokojen a my máme hotovo.

Těšíme se, už máme další klíče, nové projekty a vy brzy uvidíte další naše fotky realizací. Třeba ta další bude právě vaše …. Váš tým Deho.

 S realizací vysněného domova pomůžeme i vám – stačí nás kontaktovat : +420 720 993 563 nebo na mail: info@deho.cz.

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.