Realizace tmavé kuchyně do podkroví

Pokud srdce dobře pracuje, jste spokojení i Vy. Naší prioritou je, aby Vaše nová kuchyně byla Vaší srdcovou záležitostí. Podle feng šuej vždy tvoříme kuchyň pro toho, kdo v této kuchyni bude vařit, žít, fungovat.

Kuchyně je srdce bytu.

Realizace_Tmavé_koupelny_deho-4

V tomto našem případě byla kuchyně pro muže, muže který má rád minimalismus, funkčnost, spolehlivost a design.

Proto je i celá kuchyně řešena ve vyšší výšce spodních skříněk, s pracovní plochou vysokou 945 mm, vše má své správné místo, svůj řád. V této kuchyni má své místo vestavná lednice, trouba, mikrovlnná trouba, integrovaná myčka, skrytý odsávač a v pracovní desce z granitu umístěný dřez a varná deska.

Realizace_Gorkého-14

Materiál dvířek je UV lakované čelo, matné, se speciální ochranou proti otiskům prstů AFP, odstín tmavá ocel. Moderní, teplý a sametový design vyzývá k dotyku a pohodě. Klasické úchytky byly nahrazeny praktickými úchytovými prohlubněmi v odstínu černé lávy. Ve stejném odstínu je pak řešena i pracovní deska.

Nic nekřičí, nic neruší. LED osvětlení bylo zafrézované do dna spodních skříněk, v černém profilu, s černým difuzorem.

Realizace_Gorkého-7

Není to ale jen o designu, je to hlavně o funkčnosti a praktičnosti.

Systém zásuvů a výsuvů Optimus spojuje nároky na design s optimální funkčností. Elegantně úzký, krychlový design rámů v barvě achát šedý a šedý karbon se zatížením zásuvek 40 kg, u výsuvů dokonce 70 kg.

Dvířka jsou standardně vybavena tlumenými, samo se zavírajícími celokovovými závěsy Clip. Za zmínku stojí, že jsme dvířka přizpůsobili šikmině střechy. Všechny korpusy i dvířka jsme upravili tak, aby kopírovaly sklon střechy. Vždyť se přeci jen jedná o podkrovní bydlení.

A to je na tom tak úžasné, tak skvělé.
Pracovní deska AP20 je z výroby zezdola zapečetěná, s protilehlým kašírováním ze spodní strany. Spoje pracovní desky jsou na místě slepeny, uzavřeny klihem třídy D03 podle EN204. Takže hurá a vaříme!

Přikládám fotky, jak vypadá prostor, když poprvé přicházíme k vám domů na návštěvu, do vaší budoucí kuchyně.

Ještě se nezouváme, ještě náš čeká spoustu práce, ale už se to blíží

 

.... a výsledek posuďte sami.

Za nás, SRDCE DOBŘE BIJE....

těšíme se na vás v Deho

 

Těšíme se, už máme další klíče, nové projekty a vy brzy uvidíte další naše fotky realizací. Třeba ta další bude právě vaše …. Váš tým Deho

 S realizací vysněného domova pomůžeme i vám – stačí nás kontaktovat : +420 720 993 563 nebo na mail: info@deho.cz

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů