Realizace slunného bytu s dětským pokojem

Jak probudit k životu menší byt? Pustit do něj světlo! A přesně tím jsme se drželi i v rámci této realizace. Byt totiž nabízel poměrně nestandardní dispozice, a proto bylo potřeba přijít s moderními a především funkčními nápady, které rodině nabídnou klidný a milující domov.

realizace slunného bytu DEHO00035

Kuchyně nebude zahnaná do kouta!

I když to tak ale na první pohled vypadá… Jedná se totiž o skutečně malou kuchyni – její velikost je konkrétně 2,1 x 3,5 m. I proto byly její barvy zvoleny v neutrálních tónech – jedná se o unimat kombinaci německé značky kuchyní Schüller v barvách křišťálová bílá s pískově šedou. Tento matný lakovaný laminát je doplněn pracovní deskou s kompaktní hranou v pískově šedé barvě.
Na spodních skříňkách je realizována úchytová prohlubeň doplněna systémem otevírání plnovýsuvu Bloom Antaro s relingem – právě díky tomuto prémiovému systému vyšší kategorie je získán ten nejtišší pojezd. Nejenže vás poté v práci v kuchyni neruší neustálé klapání zavírání dvířek, především ale máte i jistotu dokonalého uzavření. Šuplíky, které jsou doplněny praktickými bočnicemi, jsou navíc i vybaveny vkládací protiskluzovou podložkou v šuplících. V rohové skříňce je zpracován systém lemán – tedy ledvinkové řešení samostatně výsuvných polic pro dokonalé využití prostoru.

Horní skříňky nabízí systém dvojitého skládání, díky tomu je ušetřeno další místo v kuchyni a zároveň je díky tomuto systému i praktičtější obsluha horních skříněk pro všechny členy domácnosti. Skříňky jsou doplněny i podsvícením v podobě LED pásků umístěných v prohlubních ve spodní části skříněk.
Jedna vysoká skříň v kuchyni schovává kombinovanou lednici a druhá skříň je realizována v podobě vysoké potravinové skříně s anglickými zásuvkami. Každá z těchto zásuvek je vybavena vlastním výsuvem s nosností 40 kg. Pro hledání ve spížce tedy není potřeba vysouvat celý systém nebo drátěný program a jen si vytáhnout konkrétní šuplík.

realizace slunného bytu DEHO0005

Kuchyně je dále vybavena spotřebiči AEG s digestoří Electrolux a za zmínku také stojí řešení implementace okenního parapetu, do nějž probíhá pracovní deska nad doplňkovými spodními skříňkami pod oknem. V kuchyni je na podlaze položena vinylová podlaha.
Dále jsme majitelům bytu dodávali do jídelny stůl Baron značky Connubia s bílým laminátovým topem a bílými nohami v kombinaci se židlemi Trass španělské značky La Forma.

realizace slunného bytu DEHO0010

Dětský pokojíček pro mladého námořníka

Víme, že dětská představivost je nepředvídatelná a naprosto úžasná, a i proto je někdy těžké navrhnout koncept dětského pokoje tak, aby s dítětem „rostl“. Proto jsme v tomto případě zvolili modré barvy a dekorace, které lze v průběhu času snadno zakomponovat do dalších stylů interiéru. Skříně na míru jsou vyráběny naší vlastní zakázkovou výrobou laminátu v barvách pinie a bílé – se systémem otevírání typon.
Další zakázkovou výrobou v tomto pokoji je postel se šuplíkem. Ten v sobě skrývá matraci a přistýlka je tak ihned na světě! Za postelí na stěně je realizováno prostorné čelo postele v čalounění látky carabu, která je světlostálá a díky vysokým martindeilům i snadno čistitelná a odolná.

realizace slunného bytu DEHO0018

A ještě něco…

V tomto bytě jsme i na míru vyráběli také skříň v předsíni. V kombinaci bílého lamina s dřevodekorem Borneo lanýžově hnědé. Skříňka slouží jako praktické místo pro odložení kabátů či jiných nezbytností a zároveň v sobě tato skříň schovává rozvodovou skříňku, aby nemusela být každému na očích. V bytě jsme také realizovali šatnu se zešikmenými drátěnými poličkami na boty.

 Těšíme se, už máme další klíče, nové projekty a vy brzy uvidíte další naše fotky realizací. Třeba ta další bude právě vaše …. Váš tým Deho

 S realizací vysněného domova pomůžeme i vám – stačí nás kontaktovat : +420 720 993 563 nebo na mail: info@deho.cz

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů