Realizace dětského pokoje pro mladou slečnu

realizace dětského pokoje pohled DEHO

Mladá slečna, která nově nastupuje na střední školu, si zaslouží "dětský pokojíček" už přece jen trochu "dospělácky". A my jsme rádi, že jsme jedné takové změny mohli být součástí. Dodávali jsme novou a kompletně vybavenou postel a další nábytek. Pokud vás netradiční designový styl interiéru zaujal, tak neváhejte a čtěte dál...

Netradiční designová postel

Design interiéru je řešen v jemných neutrálních barvách, pouze detailní prvky nabízí barvu vhodnou pro mladou slečnu - růžovou. Velmi zajímavým prvkem interiéru je ovšem postel. Elegantní postel ihned zaujme svým netypickým rolákovým efektem s drobným designovým prošíváním. Celý obvod postele, nebo jen její část, si lze ohrnout a vytvořit tak soukromí nebo právě přístupný bod pouze z určitého místa - zkrátka jak je zrovna nálada. Postel je realizována italskou značkou, která nabídla řešení formou strečového čalounění v kombinaci světle šedé a tmavě šedé barvy.

V posteli je uložena matrace Magniflex Armonia memoform - ta je specifická svým velmi jemným a příjemným povrchem, který nabízí měkké a pohodlné spaní. Dále jsou na matraci použity chrániče matrace značky Velfont v odstínu light grey. Pro spaní jako pro princeznu byly dále zvoleny polštáře značky Kauffmann z prachového peří a dále bavlněné povlečení Janine Irisepte.

Ve stejném tónu je zvolen i noční stolek, který je taktéž v provedení strečového čalounění, ale díky zipovému rozepínání nabízí úložný prostor díky třem skleněným pohyblivým poličkám velmi rafinovanou formou. Stolek tak může zůstat zakrytý, částečně rozepnutý nebo kompletně odhalený.

Přizpůsobivý pracovní prostor

Součástí pokoje je samozřejmě i pracovní kout, který se skládá z pracovního stolu a židle. A právě stůl je krásnou ukázkou stylového a přesto praktického nábytku. Zaujme svým provedením, které kombinuje ladné hrany s netypickými tvary podnože a detailů, které celkový vizuál stolu dotváří. Největší gró tohoto stolu je ovšem jeho polohovací funkce výšky stolu, kde si lze vybrat pozici mezi 75 - 130 cm. Pracovat tak lze v sedě nebo i ve stoje a navíc jej lze možné ovládat i pomocí chytrého telefonu funkcí Bluetooth. Stůl disponuje i hvězdicovitými výřezy pro kabelové vedení.

 

Stůl má rozměr 180 x 85 cm, takže nabízí opravdu dostatečný prostor pro práci a s možností variability výšky splňuje všechny ergonomické požadavky v rámci zdravého sezení. Materiál stolu je kombinací Fénixu (speciální HPL laminát, který je nejodolnějším materiálem pro výrobu nábytku a interiérového designu - lisován za vysokého tlaku a vysoké teploty, což zajistí vysokou otěruvzdornost, odolnost proti proražení, stálobarevnost a odolnost vůči teplotě do 180 °C) a lakované dubové dýhy

Ke stolu jsou připojeny i designové úložné prostory, které zachovávají unikátní linku provedení a nabízí tak praktické řešení. Pracovní kout doplňuje kancelářská židle Melody od značky LD Seating, která je výškově stavitelná a nabízí i pohupovací funkci. Univerzální krémovou barvu doplňují leštěné chromové područky a 4ramenná podnož.  

realizace dětského pokoje DEHO (1)

Odpočinek na růžovém sametu

Pokoj doplňuje modulární sedací souprava Eliseo v luxusním sametovém finiši růžového provedení. Díky své modularitě lze sedací soupravu využít jako elegantní dvojsed nebo jej rozdělit a používat jako 2 solitérní křesla. Opět ukázka praktického řešení, které detailně doplňuje krásný pokojík mladé slečny.


Jsme rádi, že jsme se mohli podílet na realizaci stylového dětského pokoje a dodávat unikátní interiérové vybavení.

Galerie:

Pokud i vy máte zájem o netradiční řešení interiéru, tak nás neváhejte kontaktovat:

tel. +420 720 993 563 nebo na mail info@deho.cz

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů