Kompletní rekonstrukce malého bytu v industriálním stylu se skandinávskými prvky

rekonstrukce malého bytu DEHO008

Malý byt v Brně, mladý pár, velmi šikovná architektka a skvělé nápady pro rekonstrukci. Přesně takhle začal příběh vytvoření moderního a veselého bydlení, ve kterém najdete linie industriálního interiéru, jež hravě doplňují skandinávské prvky. Vévodí zde sytá námořnická modrá a romantická šalvějová, která je doplněna imitací dubu. I ty nejmenší černé doplňky vytváří poslední detailní tečku za skvěle odvedenou prací.

Kuchyně oblečená do šalvěje

Rekonstrukce kuchyně nabídla členitý pracovní prostor a skříňky, které v kombinaci zelenkavé šalvěje a imitace dubu tvoří harmonizující kombinaci. V doplnění s hravou retro mozaikou na stěně a s dopadem slunečního světla z okna, se kuchyně stává opravdu dominantním prvkem celého interiéru.

koláž rekonstrukce malého bytu kuchyně šalvějová (1)

Moderní obývací kout s duší námořníka

Jednoznačně nejvýraznějším prvkem se po rekonstrukci obývacího koutu stala tmavě modrá námořnická sedací souprava. V kombinaci se světlými tapetami a univerzální šedou obývací stěnou opravdu vyniká, ale zároveň dotváří interiér, kde je jedna místnost vyplněna kuchyní, jídelnou i obývacím pokojem.
Zaujala vás právě ta decentní obývací sestava? koláž rekonstrukce malého bytu obývacé kout (1)

Ložnice v kontrastním provedení s uklidňujícím účinkem

Na jedné stěně šedá betonová stěrka a druhá stěna v kompletním provedení světlých šatních skříní, které jsou ozvláštněny dubovými poličkami. A uprostřed, na neutrálním území, honosná postel v látkovém čalounění se zdravotní matrací a polštáři pro harmonizující spánek.

 koláž rekonstrukce malého bytu ložnice (1)

Předsíň, která spojuje všechny interiérové prvky designu

Sotva vejdete do bytu, tak máte vše jako na stříbrném podnose. Ano, tady o tom tak můžeme mluvit. Sotva vejdete, tak vidíte stylovou betonovou stěrku, která je poté i v ložnici a předsíňovou stěnu ze skříněk nabízející úložný prostor v bílé a šalvějové barvě, kopírující styl kuchyně. Skříňky jsou zde dělány na míru, stejně jako podsedák, který umožňuje pohodlné obouvání.

koláž rekonstrukce malého bytu přessíň

 

V chodbě vás ale také zaujme hravá mozaika obkladů a designové černé doplňky. Sečteno a podtrženo - barvy, geometrické tvary a stejné linky, které jsou použity v celém bytě. A hned se cítíte jako doma.

Rekonstrukce koupelny proběhla v režii firmy Keraservis.

Těšíme se, už máme další klíče, nové projekty a vy brzy uvidíte další naše fotky realizací. Třeba ta další bude právě vaše …. Váš tým Deho

 S realizací vysněného domova pomůžeme i vám – stačí nás kontaktovat : +420 720 993 563 nebo na mail: info@deho.cz

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů