Kompletní realizace interiéru domu se společným prvkem

Tato realizace je výsledkem návrhu celého interiéru domu. Rodina, která se nám svěřila do péče, chtěla domov, ve kterém bude cítit pohodlí a jednotný designový prvek domu v celém interiéru. A právě jednotícím prvkem se pro světlý a pozitivní interiér stala bílá lesklá barva v kombinaci s imitací dubu, doplněná betonovou stěrkou od firmy Luxusní povrchy Němec. Tuto jednotící barevnou škálu jsme se snažili zachovat v celém interiéru a tím jsme dali prostor pro originál obrazy majitelů domu a barevné soliterní kousky, které skvěle oživily decentní barevnou kombinaci.

Předsíň bytu - zakázková výroba DEHO a stěrky Neměc

Čistý minimalistický styl od německého prémiového výrobce špičkových kuchyní, značky Schüllerv lakovaném provedení, ve vysokém lesku, dvířka s laserovými hranami. Spodní skříňky s úchytkovými prohlubněmi, horní skříňky bez viditelných úchytek, led osvětlení v čelní liště spodních den horních skříněk zajišťuje perfektní nasvícení tmavší pracovní desky. Pracovní deska je z umělého kamene, bez spár, odolností tvrdého dřeva. Zadní obkladový panel je know-how firmy Schüller. Každá kuchyně díky tomuto obkladu může být originál. Lišty se dají různě skládat a vybavit praktickými závěsnými systémy. Kuchyně je vybavena kvalitními spotřebiči od renomovaných výrobců.

Kuchyně zn. Schüller

Stůl a židle italské značky Connubia. Servírovací talíře v betonovém provedení od značky Švec
 Kuchyňský kout s jídelnou zn. Schüller

Kuchyňský prostor plynule přechází do obývacího pokoje, s hlavní dominantou, sedací soupravou Finn a polohovacím křeslem Daily Dream od špičkového výrobce německého nábytku W.Schillig. Konferenční stolky značky Tomasella skvěle doplňují tento relaxační odpočinkový prostor. Stolečky jsou lehounké, subtilní, takže při výsuvu nohou nepřekážejí. Obývací sestava sestavená ze samostatných skříněček je v tomto případě nábytkem na míru, skvěle doplněná kontrastní antracitovou betonovou stěrkou opět od firmy Luxusní povrchy Němec. A jak už jsme zmiňovali s výraznými soliterními kousky

Obývací pokoj zakázková výroba DEHO 

Skvělým designovým a velmi funkčním prvkem jsou skleněné dveře značky JAP FUTURE, které oddělují předsíň od interiéru domova. Příčka s otevíravými dveřmi decentně a nenásilně ukazuje hranici, kde si obyvatelé domu mohou odpočinout a vnímat jen krásu a pohodlí svého domova.

Skleněná příčka dveří značky JAP, doplňky DEHO, stěrka Němec

Náš nábytek na míru je prvkem, který se v interiéru opakuje v každé místnosti. Šatna nedisponovala zrovna velkým prostorem, kde by bylo možné realizovat obsáhlé organizační struktury, ale i v menším prostoru jsme byli schopni využít každého místa na 100 % a vytvořit tak komplexní a funkční prostor. Všechny vnitřní interiérové dveře do pokojů byly bílé, otevíravé nebo posuvné, italské výroby, zn. Porte Karpi.

Šatna na míru - výroba DEHO 

Stejně tak i v pokoji paní a pracovně pána domu jsou využity možnosti nábytku na míru. Především skříňky jsou realizovány v kombinaci různých tlouštěk, různých materiálů a posuvných dveří. Nejenže je tak zajištěna praktická část a možnost uzavření skříněk, zároveň působí nábytek odlehčeně, velmi moderně a elegantně. Celá pracovní sestava spolu s poličkami na stěnách je tvořena na míru a pokoj tak působí uceleným a útulným dojmem. Pokoj paní domu zůstal v kombinaci bílé a dubové, jemné a útulné. Pracovna pro pána domu je řešena v tmavších barvách – šedého laku s grafitovou úpravou, opět čistý styl, pro práci, relax, pohodu. 

Vybavení pokojů na míru zakázková výroba DEHO

Celý interiér jsme doladili dekoracemi, doplňky a osvětlením.

Od návrhu po realizaci. Vaše Deho


Prohlédněte si naše další realizace kuchyní a interiérů

Realizace interiérů a kuchyní

S realizací vysněného domova pomůžeme i vám – stačí nás kontaktovat : +420 720 993 563 nebo na mail: info@deho.cz

MÁM ZÁJEM O NÁVRH A REALIZACI INTERIÉRU

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů