Kuchyně stejného stylu na dvou patrech domu

Částečná realizace dvou interiérů ve dvou patrovém domě v Brně. Realizovali jsme do obou bytů kuchyně, které jsou naší doménou, spolu s jídelnami, nábytek do předsíní, koupelen, technické místnosti, židle, stoly zn. Ton, nábytek do pokojů a ložnic. Dodávali jsme světla, žulové pracovní desky a skleněné obklady. Tento projekt v jednom domě pro nás byla skvělá příležitost, jak ukázat propojení jednoho stylu v celém interiéru domu. Materiály pro kuchyně v provedení matných bílých skřínek s vodorovnými nerezovými prohlubněmi a pracovní deskou barvy žuly byly shodné v obou patrech. V prvním poschodí domu kuchyně plynule navazuje na jídelnu, vybavenou nábytkem značky TON. Jedinečností, kterou se tato realizace může pyšnit, je osvětlení značky Zeitraum. Jedná se o rodinu světel, stojací lampa, lustr, lampičky. Tuto značku sice nenabízíme standardně v našem sortimentu, ale jsme její fandové a po dohodě s klienty jsme byli schopni osvětlení zajistit a dostát tak svému slovu při realizaci. Naším cílem je vždy plně uspokojit potřeby klienta, a proto u nás není nemožné sehnat i značku, která není naší stálou nabídkou.
Realizace kuchyně

Kuchyně ve druhém patře byla trochu oříšek. Jednalo se poměrně o malý, resp. úzký prostor, kde bylo potřeba realizovat plně vybavenou kuchyni. V úzkém prostoru jsme tedy volili trochu netradiční rozložení. Využili jsme spojení kuchyňského ostrůvku s jídelním stolem. Potřebovali jsme získat více odkládacích ploch a úložného prostoru. Toho se nám povedlo dosáhnout protažením sestavy, jakoby spodních komodových skříněk, doplněných otevřenými horními policemi, umístěných za jídelním stolem. Bílé matné provedení nábytku je velmi vhodně doplněné jemným krémových odstínem betonové stěrky typ Perlata od firmy Luxusní povrchy Němec. Shodný materiál jsme použili i na skříněčkách v obývákové části, jak na nábytku, tak u stěrky. Interiér byl opět velmi jednoduchý, čistý, co se týká materiálů a barev. Vsadili jsme na krásné atraktivní dřevo, na kvalitní matný bílý lak pouze s 20-ti % lesku. Na žulové desky, na luxusní stěrky, na prémiové materiály, na designové kousky.

Nábytek řešený na míru, individuální kompozice kuchyně a privátně zajištěná značka osvětlení – to jsou prvky, kterých si na této realizaci nejvíce ceníme a děkujeme majitelům za vloženou důvěru. Kuchyně stejného stylu na dvou patrech domu, nábytek na míru v předsíních, koupelnách, v pokojích, v ložnicích. 

 S realizací vysněného domova pomůžeme i vám – stačí nás kontaktovat : +420 720 993 563 nebo na mail: info@deho.cz

MÁM ZÁJEM O NÁVRH A REALIZACI INTERIÉRU

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Galerie: