Vybavení kavárny luxusním nábytkem

Když se vybírají křesla a sedací soupravy do kavárny, tak to není jednoduchá volba. Výběr nábytku do komerčních prostor je přece jenom rozdílný od výběru zařízení vlastního domova. V hotelích, restauracích a kavárnách je na nábytek kromě designu kladen nárok především na praktičnost a údržbu. Zde je nábytek mnohem více namáhán – tolik zákazníků se zde za den posadí… A zároveň musí být materiál lehce čistitelný – někdy se může stát nějaká nehoda….

Ale samostatnou kapitolou je výběr designu nábytku. Jeho vizuál dotváří mínění o firmě a hlavně působí na zákazníky nejvíce! Pokud se zde budou dobře cítit, tak se rádi budou vracet. A s tím souvisí, jestli se bude dobře sedět.

Kavárna 7 hříchů v centru Brna si proto dala na výběru opravdu záležet. Pro svou zahrádku zvolila naši DEHO kolekci, která díky svým širokým možnostem nabídla přesně to, co potřebovali! Dodávali jsme křesla a sedačky vyráběná na míru v černém provedení, které skvěle doplňují interiér a celý vizuál podniku. Z praktických důvodů byla zvolena speciální exteriérová koženka (sunbrella) a esteticky jsme ji doladili podlepovanými švy.

MÁM ZÁJEM O NÁVRH A REALIZACI INTERIÉRU

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů