Kuchyně v kombinaci bílé a champagne

Pro kuchyni v rodinném domku jsme volili kombinaci bílého lesku s champagne barvou pracovní desky. Kuchyňské skříňky jsou opatřeny úchytovými prohlubněmi. Můžete zde sledovat prvky, které jsou opravdu dotaženy do těch nejmenších detailů jako například stejná barva spotřebičů a skříněk, do kterých jsou zasazeny. Nebo stejné granitové provedení dřezu spolu s kuchyňskou baterií. To jen podtrhuje čistotu stylu celé kuchyně a zároveň je tím docíleno jednotného a souvislého vzhledu celé kuchyně.

kuchyně bílé lakované dvířka

Prvkem, kterého si lze v kuchyni ihned všimnout jsou horní skříňky v provedení aluminiového rámečku se sklem. Zvýrazní linii kuchyňských skříněk, ale přesto nepůsobí tolik dominantně. Velmi zajímavým řešením je ale využití poloostrůvku, který navazuje na úložný prosto skříněk a jemně tak odděluje pracovní část kuchyně od jídelního stolu.

Bílá kuchyně, na stěnách stěrka

Jedinečnost provedení kuchyně značky DEHO je také podkreslena betonovou stěrkou na zdech (fy.Němec - luxusní povrchy), která je nejen praktická, ale zároveň působí i designovým a luxusním dojmem.

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

 S realizací vysněného domova pomůžeme i vám – stačí nás kontaktovat : +420 720 993 563 nebo na mail: info@deho.cz

MÁM ZÁJEM O NÁVRH A REALIZACI INTERIÉRU

Galerie: