Realizace kuchyně a obývacího pokoje v zemitých barvách

 

 _DSC2908

Představujeme vám exkluzivní design kuchyně propojené s obývacím prostorem od předního německého výrobce Schüller. Tento design kombinuje tři barevné varianty - matnou bílou, pískově šedou a lanýžovou v saténovém hedvábném laku, který celému prostoru dodává pocit luxusu a pohodlí. Pracovní deska, elegantně zapuštěná do okenního rámu a vybavená úchytkovými prohlubněmi, spolu s kvalitními spotřebiči jako je vinotéka AEG a kuchyňský robot Kitchen Aid, zdůrazňuje praktičnost a sofistikovaný vzhled kuchyně.

Centrem pozornosti je kuchyňský ostrůvek s pracovní deskou o tloušťce 100 mm, který slouží nejen jako úložný a pracovní prostor, ale také nabízí možnost barového posezení. Ergonomicky navržené barové židle s nastavitelnou výškou sedáku poskytují flexibilní a komfortní sezení.

V obývacím prostoru dominuje sedací souprava v koženém potahu taupe s elektricky výsuvnými sedáky, doplněná o koberec s geometrickými tvary a decentním šedým proužkem. Celý interiér je laděn do zemitých neutrálních tónů, poskytující klientům ideální plátno pro osobní dotek a přizpůsobení.

Tato realizace je výborným příkladem, jak se dají spojit funkčnost, luxus a design do harmonického celku.

_DSC2917

_DSC2921

_DSC2978

_DSC2959

_DSC2974 

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací - +420 720 993 563, info@deho.cz 

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů