Ochranná impregnace pro broušenou a hladkou kůži Aniline Protector

Kód: 7076
Novinka
Značka: ColourLock
520 Kč
Dodání 1-3 týdny
Položka byla vyprodána…

Impregnace pro ošetření a ochranu broušených a hladkých anilínových kůží.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS PRODUKTU:

Hladké anilínové a broušené kůže jsou atraktivní a vysoce ceněné pro jejich charakteristicky měkký omak a příjemný hladký nebo sametový povrch. Jelikož povrch nezakrývá žádná speciální úprava, kůže dýchá snadněji a poskytuje nejvyšší sedací komfort. Na druhou stranu tyto kůže vyžadují zvýšenou péči a pravidelnou údržbu. Díky své přirozené pórovitosti rychle podléhají degradaci. Absorbují nečistoty, lidský pot rychle vysychají a blednou.

Anilin Protektor obsahuje speciální látky oživující barvu, pravé přírodní oleje, které kůži zvláčňují a chrání před vysušením. Díky obsahu UV-Filtru také výrazně zpomaluje proces blednutí. Impregnace by měla být vždy aplikována v kombinaci s přípravkem Rauleder & Textil Imprägnierung, který vytvoří na povrchu transparentní hydroizolační vrstvu a chrání tak povrch kůže před vniknutím tekutin a nečistot.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Nanášejte na předem očištěný a osušený povrch. Před použitím sprej důkladně protřepejte! Prostředek vyzkoušejte na malém, méně viditelném místě! Nádobu držte ve svislé poloze. Impregnační přípravek nanášejte ve dvou tenkých, rovnoměrných vrstvách ze vzdálenosti cca 30 - 40 cm. Po nanesení povrch kůže vlivem vlhkosti ztmavne. Dodatečné leštění povrchu není potřebné. Pouze v případě potečení otřete přebytky impregnace čistým, savým hadříkem. Ponechejte 2 hodiny přirozeně vyschnout.

Následně naneste na povrch ve dvou až třech tenkých vrstvách ochranný přípravek Rauleder & Textil Imprägnierung. Broušené kůže můžete ještě dodatečně vyčesat kartáčem na semiš.

TIP:

Aplikaci provádějte minimálně 2x za rok. Kůži vystavenou přímému slunečnímu záření impregnujte 3-4x ročně.

UPOZORNĚNÍ:

Impregnaci provádějte na dobře větraném místě. Uchovávejte mimo dosah dětí! Nádoba je pod stálým tlakem! Po spotřebování neprorážejte obal. Nevhazujte do ohně! Nestříkejte na horké povrch nebo ohně! Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám nad 50 ̊C!

Doplňkové parametry

Kategorie: Čisticí a ošetřující produkty na sedací soupravy
Obsah balení: spray 400 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

banner lederzentrum colourlock

Značka ColourLock nabízí široký sortiment k ochraně a údržbě koženého i látkového čalounění. Široká nabídka produktů umožňuje opečovávat novou sedací soupravu, ale také opravit či vyčistit starší čalounění ať už sedačky nebo třeba křesla či postele.

Ochrana kůže je podstatnou součástí údržby čalounění. Kůže je pórovitá a potřebuje dýchat, proto je důležité dbát o její stav. Ucpání pórů způsobuje ztvrdnutí a popraskání.

Značka ColourLock, pod záštitou LederZentrum, nabízí kompletní čistící sady nebo jen samostatné produkty, ale také i službu ošetření nábytku.