Milí návštěvníci, vzhledem k aktuální situaci a nařízení vlády ohledně zabezpečení před nákazou koronavirem zavádíme bezpečnostní opatření a naše showroomy v Brně a Praze budou od 14.3.2020 až do odvolání ZAVŘENY. Kromě showroomů zůstává náš provoz bez omezení a jsme vám plně k dispozici na telefonech, e-mailech a dalších zařízeních vzdálené komunikace.   O dalším postupu vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek a sociálních sítí. Děkujeme za pochopení a přejeme vám všem pevné zdraví.

Sedací souprava Squere

Kód: 1473
Akce Showroom Brno
Značka: Calligaris
141 060 Kč –43 %
Sedací souprava Squere
141 060 Kč –43 % 79 900 Kč

Sedací souprava, která nadchne milovníky geometrických tvarů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čtverce. Obdélníky. Symetrické tvary. To je sedací souprava Square italského designu. Sedačka se štíhlým a elegantním vzhledem, která dokonale zapadá do současných interiérů. Její odkryté dvojité prošívání podél okrajů opěradla a sedáků sedadel je jejím charakteristickým rysem. A právě tento detail si oblíbilo mnoho milovníků moderního designu! Můžete ji mít jak v koženém, tak textilním provedení. Tato modulární pohovka nabízí širokou škálu prvků a kompozic.

Pro různé barvy, varianty a materiál se prosím kontaktujte na e-mailu info@deho.cz nebo na telefonním čísle +420 727 973 453.

9bafd-clip-1kb Na showroomu je k vidění varianta: 2,5-sed s prodlouženou pohovkou, kožené čalounění, barva šedá, černé nožičky, velikost 250x162 cm za akční cenu 79 900 Kč - neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Doplňkové parametry

Kategorie: Outlet / Výprodej
Rozměr: 218 x 97 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: