Odmašťovací sprej na kůži Fettlöser Spray 250 ml

Kód: 7148
Novinka
Značka: ColourLock
555 Kč
Dodání 1-3 týdny
Položka byla vyprodána…

Absorpční odmašťovací sprej.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS PRODUKTU:

Fettabsorber sprej obsahuje rozpouštědla, kterými rozpouští mastné skvrny od tuků a olejů a bílý absorpční prášek, který je na sebe váže a absurbuje je.
Když se mastné tekutiny vpijí do kožených povrchů, zanechají viditelné skvrny. Klasické čištění povrchu je pro odstranění skvrn nedostatečné a mohlo by povrch poškodit.

Nejčastější aplikace
• Ztmavlé plochy kožených područek, opěrek hlav a sedadel, kde došlo ke kontaktu s vlasy a pokožkou.
• U kožených tašek nejčastěji uši, jelikož zde dochází ke kontaktu s pokožkou.
• Mastné límce u oděvů.
• Na pórovité kůži mastné skvrny

Úspěšné odstranění skvrn závisí na řadě faktorů:
• Čím čerstvější skvrna je, tím snazší je její odstranění. Větší skvrny, které se nastřádaly během několika let, nebudou pravděpodobně zcela odstraněny.
• Čím víc kůže absorbovala mastnotu, tím nižší je pravděpodobnost úspěšného vyčištění. Pár pokapaných kapek lze odstranit jednodušeji než celou rozlitou lahvičku.
• Oleje jsou méně viskózní než tuky, a proto jsou rozpouštědly snadněji absorbovány.
• Barvené nebo nečisté oleje nebo tuky (např. barevný lampový olej, odpadní olej a maziva z pantů nebo řetězů jízdních kol atd) nebo směsi různých látek (např. různé omáčky, kečup, čokoláda, krém atd.) jsou obtížněji odstranitelné než čisté oleje nebo tuky.
• Neúspěšné a nesprávné čištění může zhoršit poškození.

Pokud Absorber Spray nevyřeší váš problém, obraťte se prosím na odborné firmy zabývající se čištěním a opravou kůže.

NÁVOD K POUŽITÍ:

COLOURLOCK Fettabsorber je sprej na bázi rozpouštědla s přídavkem bílého absorpčního prášku. Rozpouštědlo rozpouští oleje a tuky a prášek je absorbuje. Sprej lze použít na všechny druhy kůže. Vždy nejprve vyzkoušejte na méně viditelném místě.

Aplikujte absorpční sprej na skvrnu a nechte jej úplně vyschnout. Vzniklý prášek odstraňte vysavačem, kartáčkem nebo hadříkem. Opakujte proces, dokud není skvrna zcela nebo alespoň částečně odstraněna. Někdy se stane, že se po několika dnech mohou znovu objevit skvrny. Je to tím, že mastnota byla původně vpita hluboko do kůže a vrátila se tak na povrch. Pokud k tomu dojde, opakujte proces.

UPOZORNĚNÍ:

Vždy nejprve vyzkoušejte na méně viditelném místě. Uchovávejte mimo dosah dětí.

VIDEOTUTORIÁL:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

banner lederzentrum colourlock

Značka ColourLock nabízí široký sortiment k ochraně a údržbě koženého i látkového čalounění. Široká nabídka produktů umožňuje opečovávat novou sedací soupravu, ale také opravit či vyčistit starší čalounění ať už sedačky nebo třeba křesla či postele.

Ochrana kůže je podstatnou součástí údržby čalounění. Kůže je pórovitá a potřebuje dýchat, proto je důležité dbát o její stav. Ucpání pórů způsobuje ztvrdnutí a popraskání.

Značka ColourLock, pod záštitou LederZentrum, nabízí kompletní čistící sady nebo jen samostatné produkty, ale také i službu ošetření nábytku.