Čisticí sada na hladkou anilinovou kůži Anilinleder Pflegeset

Kód: 7112
Novinka
Značka: ColourLock
850 Kč
Dodání 1-3 týdny
Položka byla vyprodána…

Čistící a ošetřující sada na hladkou anilínovou kůži.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS PRODUKTU:

Speciálně navržená ošetřující sada určená pro čištění, impregnaci a ochranu koženého čalounění zhotoveného z přírodní hladké anilinové usně. Obsah balení postačí k běžné údržbě kožené sedací soupravy o pěti sedacích místech. Pravidelné používání výrazně prodlužuje životnost a krásu Vašeho koženého čalounění.
Ochrana anilinové usně pomocí přípravku COLOURLOCK Aniline Cream zabrání tomu, aby se nečistoty a skvrny vsakovaly do povrchu a usnadnily tak odstranění přípravkem COLOURLOCK Aniline Cleaner.

ANILINE CLEANER - Jemný čistící přípravek určený pro pravidelné čištění hladké anilinové usně. Aplikátor pěny zajišťuje šetrné a bezpečné čištění bez nadměrného promočení. Vezměte prosím na vědomí naše pokyny pro čištění a péči o anilinovou useň!

ANILINE CREAM - Jemný ošetřující přípravek na hladké anilinové usně s matnou povrchovou úpravou, který díky své unikátní receptuře při pravidelném užívání uchová dlouhodobě její atraktivní vzhled a příjemnou na dotek. Přípravek je účinný pouze v případě, že byl aplikován od samého počátku užívání nábytku. Již vzniklé skvrny a zapuštěné nečistoty obvykle nejdou běžným způsobem odstranit a je nezbytné kontaktovat odbornou firmu.

NÁVOD K POUŽITÍ:

 ANILINE CLEANER: Čistící pěnu naneste na měkkou látku, která nepouští vlákna, a krouživými pohyby očistěte od švu ke švu. Zbytky nečistot ihned odstraňte měkkým savým hadříkem. Tmavé skvrny, způsobené nasáklou kapalinou, šetrně vysušte vysoušečem vlasů (ne příliš horkým!). Vyhněte se přílišnému tření. Skvrny, které prostoupily do hloubky usně Aniline Cleaner nevyčistí! V takových případech konzultujte postup s oborníky.

ANILINE CREAM: Před použitím důkladně protřepejte a vyzkoušejte na méně viditelném místě! Naneste prostředek na bílý hadřík a rovnoměrně roztírejte krouživými pohyby od švu ke švu tenkou vrstvu. Ponechejte vyschnout. Po vyschnutí proces ještě jednou zopakujte. Na silně namáhaných místech jako jsou např. sedáky, područky nebo bederní část opěráku doporučujeme aplikaci provádět 2-3x za rok.

UPOZORNĚNÍ:

Pokud kůže absorbovala nečistoty a skvrny, požádejte nejdříve o radu odborníky. Nesprávné pokusy o čištění mohou poškození zhoršit. Nikdy nepoužívejte přípravek přímo na kůži! Prostředek nanášejte vždy na předem očištěný povrch usně! Zkoušku účinků čištění povrchu kůže proveďte nejdříve na méně viditelném místě. Nepoužívejte na broušené usně typu velur a nubuk. Zabraňte promočení usně! Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před mrazem!

VIDEOTUTORIÁL:


OBSAH BALENÍ:

• Aniline Cleaner 200 ml
• Aniline Cream 150ml
• Aplikační houbička
• Utěrka z mikrovlákna
• Aplikační hadřík
• Návod k použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

banner lederzentrum colourlock

Značka ColourLock nabízí široký sortiment k ochraně a údržbě koženého i látkového čalounění. Široká nabídka produktů umožňuje opečovávat novou sedací soupravu, ale také opravit či vyčistit starší čalounění ať už sedačky nebo třeba křesla či postele.

Ochrana kůže je podstatnou součástí údržby čalounění. Kůže je pórovitá a potřebuje dýchat, proto je důležité dbát o její stav. Ucpání pórů způsobuje ztvrdnutí a popraskání.

Značka ColourLock, pod záštitou LederZentrum, nabízí kompletní čistící sady nebo jen samostatné produkty, ale také i službu ošetření nábytku.