Přípravek k odstranění nepříjemných zvuků kůže Leisol

Kód: 7139
Novinka
Značka: ColourLock
750 Kč
Dodání 1-3 týdny
Položka byla vyprodána…

Přípravek určený k odstranění nepříjemných zvuků kůže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS PRODUKTU:

Velmi často se stává u koženého nábytku nebo interiéru automobilu, že při vzájemném kontaktu kůže po určité době užívání vydává nepříjemné zvuky jako je vrzání a skřípání. Díky aplikaci přípravku Leisol můžete tyto zvuky velmi snadno na delší dobu nebo zcela odstranit. V automobilním a nábytkářském průmyslu se tento přípravek užívá jako prevence aby se předešlo vzniku těchto jevů.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Před použitím kůži vyčistěte. Pozornost věnujte zejména faldám, záhybům a místům, kde se setkávají dvě plochy kůže. Obvykle tyto místa jsou zdrojem těchto problémů. Na čištění vám doporučujeme použít čistící prostředek Lederreiniger Mild. Po vyschnutí nanášíme přípravek za pomocí suchého hadříku na povrch kůže. Po nanesení se kůže nesmí vzájemně dotýkat. Do míst s horším přístupem lze prostředek nanést za pomocí štětce. Ponechejte vyschnout. Po správném provedení celého procesu by mělo skřípání ustoupit. V případě potřeby můžete aplikaci ještě jednou zopakovat.

UPOZORNĚNÍ:

Zkoušku stálobarevnosti povrchu kůže proveďte na méně viditelném místě.

VIDEOTUTORIÁL:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

banner lederzentrum colourlock

Značka ColourLock nabízí široký sortiment k ochraně a údržbě koženého i látkového čalounění. Široká nabídka produktů umožňuje opečovávat novou sedací soupravu, ale také opravit či vyčistit starší čalounění ať už sedačky nebo třeba křesla či postele.

Ochrana kůže je podstatnou součástí údržby čalounění. Kůže je pórovitá a potřebuje dýchat, proto je důležité dbát o její stav. Ucpání pórů způsobuje ztvrdnutí a popraskání.

Značka ColourLock, pod záštitou LederZentrum, nabízí kompletní čistící sady nebo jen samostatné produkty, ale také i službu ošetření nábytku.