Zdravotní matrace a polštáře pro každého!

Věděli jste, že správně vybraná zdravotní matrace a polštář vám může pomoct od bolesti zad a dalších zdravotních problémů? Ať už trpíte s vyhřezlými ploténkami, dlouhodobými bolestmi beder nebo třeba nespavostí, tak stačí jen vybrat správnou matraci a hned uvidíte, jak se budete cítit lépe.

A teď navíc můžete využít slevu 15 % na jejich nákup!

Nebylo by to krásné, kdyby se všechny zdravotní problémy vyřešily během spánku? Nemuseli byste nic dělat a tělo by se tak nějak samo napravilo... Sice ne všechny zdravotní problémy, ale většina z nich opravdu v ložnici jde vyřešit. Zdravotní matrace Magniflex jsou skutečnou jedničkou na trhu, která se může pyšnit mnoha certifikáty a tituly, které jen podtrhují kvalitu, která během několika dekád vznikala.

Můžete vybírat mezi matracemi Magnistretch, které vaši páteř během spánku doslova rovnají nebo třeba kolekce Magnigel je zase skvělá pro všechny, kteří trpí přehříváním organismu. Látky, které jsou v matraci obsaženy tělo chladí a upravují tak tělesnou teplotu a vy můžete v klidu spát.

Jak ale matraci vybrat? Nejlépe s odborníkem ve specializovaném prostředí. Proto vás vždy rádi přivítáme v našem Studiu zdravého spánku, kde si můžete hned vyzkoušet desítku variant matrací a polštářů a najít tak to pravé řešení.
Jak přesně taková návštěva probíhá se můžete inspirovat ve videu:

Využijte tedy slevu Magniflex v rámci veletrhu Mobitex a na našem showroomu uplatněte 15 % ve dnech 26. - 29. 2. 2020. 

 

Přijďte se poradit, jak zdravě spát.

Budeme se na vás těšit.