Milí návštěvníci, vzhledem k aktuální situaci a nařízení vlády ohledně zabezpečení před nákazou koronavirem zavádíme bezpečnostní opatření a naše showroomy v Brně a Praze budou od 14.3.2020 až do odvolání ZAVŘENY. Kromě showroomů zůstává náš provoz bez omezení a jsme vám plně k dispozici na telefonech, e-mailech a dalších zařízeních vzdálené komunikace.   O dalším postupu vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek a sociálních sítí. Děkujeme za pochopení a přejeme vám všem pevné zdraví.

Sedací souprava Lennox soft

Kód: 1540834/KUZ
Značka: Ditre Italia
229 462 Kč
Dodání 6-10 týdnů
Materiál
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Sedací souprava zajímavého tvaru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sedací souprava Lennox soft vám nabízí možnosti posezení i poležení. Díky rohovému provedení sedačky si můžete užívat jejího luxusu v jakékoli pozici. Především zvýšená část zádové opěrky v rohu vám nabízí takový komfort posezení a opěrky, který si oblíbí úplně každý! Zamilujte si asymetrii v luxusním provedení. Vybírejte z možností čalounění v textilu nebo kůži.

Pro různé barvy, varianty a materiál se prosím kontaktujte na e-mailu info@deho.cz nebo na telefonním čísle +420 727 973 453.

Doplňkové parametry

Kategorie: Modulové sedací soupravy
Rozměr: 422 x 185 x 74 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: