Sada kuchyňského náčiní 4 ks (stěrka, šlehací metla, odměrky)

Kód: KX400EXSDI
Tip
Značka: KitchenAid
1 690 Kč
Dodání 2-6 týdnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kuchyňský pečící set zjednoduší pečení každé moderní hospodyňce. Set k 100letému výročí značky KitchenAid jistě bude Vaší kuchyni v slušet.

KITCHENAID ŠLEHACÍ METLA

KitchenAid šlehací metla s flexibilními hustě umístěnými dráty zaručuje dobré výsledky při šlehání směsí husté nebo polotekuté konzistence. Vhodná k míchání omáček, šlehání krémů, šlehačky či sněhu.

KITCHENAID STĚRKA

Stěrka se silikonovou flexibilní hlavou s unikátním designem, který kopíruje křivky mísy robotu KitchenAid, uzpůsobena každému rohu a myslitelnému tvaru hrnců, misek a pekáčů. Vhodná na míchání, servírování, nanášení, roztírání, otáčení - zkrátka univerzální pomocník při vaření i pečení.

KITCHENAID SADA ODMĚREK – kávové a polévkové lžíce

Praktický pomocník při pečení, na odměřování a odvažování. Odměrkové lžičky jsou spojené praktickým kroužkem pro snadné ukládání nebo zavěšení.

Sada obsahuje 5 plastových odměrek velikosti:

1,25 ml = 1/4 kávové lžičky

2,5 ml = 1/2 kávové lžičky

5 ml = 1 kávová lžička

7,4 ml = 1/2 polévkové lžíce

15 ml = 1 polévková lžíce

Kovová stěrka na odměrky

KITCHENAID SADA ODMĚREK - hrnky

Praktický pomocník při pečení, na odměřování a odvažování. Odměrkové lžičky jsou spojené praktickým kroužkem pro snadné ukládání nebo zavěšení.

Sada obsahuje 4 plastové odměrky velikosti:

59 ml = 1/4 hrnku

79 ml = 1/3 hrnku

118 ml = 1/2 hrnku

237 ml = 1 hrnek

Kovová stěrka na odměrky

Záruka
Na toto příslušenství se vztahuje 2 roky záruky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

kitchen aid

Ikonická americká značka kuchyňských spotřebičů, která nabízí kvalitu snoubící se s praktickými vlastnostmi. A to ocení každá hospodyňka

KitchenAid nabízí své produkty v široké škále - od nejznámějšího robota přes toustovače, kávovary či nože až po myčky, trouby či varné desky.

A protože se jedná o velmi tradičního výrobce, o němž si více můžete přečíst v našem článku, přináší každý rok inovativní styly a především barevné varianty svých produktů. Z takové palety barev si už opravdu vybere každý!

Pořiďte si skvělého společníka do kuchyně - anebo jej využijte jako skvělý dárek. Úspěch máte zaručen!