Milí návštěvníci, vzhledem k aktuální situaci a nařízení vlády ohledně zabezpečení před nákazou koronavirem zavádíme bezpečnostní opatření a naše showroomy v Brně a Praze budou od 14.3.2020 až do odvolání ZAVŘENY. Kromě showroomů zůstává náš provoz bez omezení a jsme vám plně k dispozici na telefonech, e-mailech a dalších zařízeních vzdálené komunikace.   O dalším postupu vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek a sociálních sítí. Děkujeme za pochopení a přejeme vám všem pevné zdraví.

Vonná karta Les Jardins en Automne

Kód: 2L4S3
Showroom Praha Showroom Brno
Značka: Max Benjamin
145 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
8.4.2020

Květinová a ovocná vůně podzimu do vašeho domova!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonná karta Les Jardins en Automne, jejíž název můžeme přeložit jako Podzimní zahrady, je skvělým společníkem milovníků podzimu! A to ne jen tak nějakého, ale podzimu v Paříži. Nechte se omámit vůní růže, pivoňky spolu s vůní ostružin a hrušky, které jsou podbarveny pižmem se sytou vůní cedrového dřeva. Jeden nádech vás přenese k těm nejlepším vzpomínkám podzimního času.    

Karta je součástí kolekce Paris in the Fall - v nabídce jsou i difuzéry téhle kolekce na objednání.

Vonné karty přírodního původu můžete umístit do šaten, skříní nebo šuplíků, a také jsou velmi oblíbeným doplňkem v autě.

Praktické je umístit kartu do prostoru, kde proudí vzduch, aby se vůně důkladně rozvinula. Karty svou vůni uvolňují po dobu 1 - 3 měsíců vzhledem k prostoru, kde jsou použity. Například právě v autě, kde je velmi vířen vzduch tato vůně většinou vydrží přibližně 1 měsíc.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: