Cattelan Italia - Mosaico

Kód: 1497
Akce Showroom Brno Outlet
64 164 Kč –40 %
20221101 102726 upr
64 164 Kč –40 % 38 498 Kč
Skladem (1 ks)

Využijte výjimečné nabídky této obývací stěny Cattelan Italia - Mosaico!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Netradiční moderní obývací stěna seskládaná ze 6 modulů. Jedná se o šest dílů rozměru 70x70 cm, které se dají variabilně poskládat a tím získáte jedinečnou možnost poskládat si stěnu podle vašich představ. Obývací stěna Mosaico je instalovaná u nás na vzorkovně Deho, přijďte se podívat.

9bafd-clip-1kb Na showroomu je k dispozici obývací stěna Cattelan Italia - Mosaico. Aktuálně je obývací stěna Cattelan Italia - Mosaico nabízena se slevou 40 % - využijte této skvělé nabídky! 
Produkt je prodáván jak stojí a leží. 

Jedná se o výprodej obývací stěny Cattelan Italia - Mosaico z plochy za atraktivní cenu, která se vztahuje pouze na tento vystavený kus, poslední možnost nákupu. 

Případně si produkt neváhejte přijít prohlédnout na vlastní oči.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací - +420 720 993 563, info@deho.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Výprodej
Rozměr: 70 × 70 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost CATTELAN ITALIA byla založena roku 1979. 

I díky spolupráci s předními architekty a designéry, jako jsou Yoshino, Plazzogna, De Longhi, Nanni, Studio Cà Nova, Gruppo grafite, Shito, Jackson nebo Lucatello, si společnost Cattelan upevňuje svoje postavení na trhu.

Některé z produktů Cattelan získaly mezinárodní uznání na veletrzích nábytku. Za všechny jmenujme zvláště židli „Bella“, která získala cenu za design a funkčnost na veletrhu „Neo Con“ v Chicagu.