Milí návštěvníci, vzhledem k aktuální situaci a nařízení vlády ohledně zabezpečení před nákazou koronavirem zavádíme bezpečnostní opatření a naše showroomy v Brně a Praze budou od 14.3.2020 až do odvolání ZAVŘENY. Kromě showroomů zůstává náš provoz bez omezení a jsme vám plně k dispozici na telefonech, e-mailech a dalších zařízeních vzdálené komunikace.   O dalším postupu vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek a sociálních sítí. Děkujeme za pochopení a přejeme vám všem pevné zdraví.

Křeslo Stan

Kód: 1467
Showroom Brno
1 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
1.4.2020

CENA od 24 136 Kč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte rádi minimalismus? Ale i přesto si rádi užíváte zajímavých detailů? Tak co říkáte na křeslo Stan? Mohutné polštáře sedu a opěrky zad jsou posazeny na jednoduché konstrukci a umožňují vysoce komfortní posezení.

Detail dvojího prošívání zase potěší každého puntičkářského detailistu. Křeslo Stan se hodí do kanceláří nebo do pracoven - v jeho objetí se uvolníte a myšlenky se obrátí tím správným směrem!

_____

Protože křeslo nabízí opravdu široké možnosti variability typu, velikosti i čalounění - rádi vám vše představíme na našich showroomech v Brně a Praze

Vybírat můžete z variant koženého nebo látkového čalounění (každá varianta nabízí až 10 cenových kategorií látek), ve variantě s područkami nebo bez

Křeslo bez područek - 72 x 86 x 79 cm

Křeslo s područkami - 85 x 86 x 79 cm

Hloubka sedu křesla - 45 cm

___________

 Křeslo Stan na showroomu

9bafd-clip-1kb Na showroomu je k vidění varianta křesla s područkami v koženém čalounění - neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: