Milí návštěvníci, s ohledem na aktuální nařízení vlády je náš showroom aktuálně OTEVŘEN v omezeném režimu. E-shop a řešení objednávek je k dispozici bez omezení. Více informací najdete v novince. Děkujeme za pochopení, tým DEHO.

Křeslo Stan

Kód: 1467
Showroom Brno
1 Kč
Skladem (1 ks)

CENA od 24 136 Kč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte rádi minimalismus? Ale i přesto si rádi užíváte zajímavých detailů? Tak co říkáte na křeslo Stan? Mohutné polštáře sedu a opěrky zad jsou posazeny na jednoduché konstrukci a umožňují vysoce komfortní posezení.

Detail dvojího prošívání zase potěší každého puntičkářského detailistu. Křeslo Stan se hodí do kanceláří nebo do pracoven - v jeho objetí se uvolníte a myšlenky se obrátí tím správným směrem!

_____

Protože křeslo nabízí opravdu široké možnosti variability typu, velikosti i čalounění - rádi vám vše představíme na našem showroomu v Brně

Vybírat můžete z variant koženého nebo látkového čalounění (každá varianta nabízí až 10 cenových kategorií látek), ve variantě s područkami nebo bez

Křeslo bez područek - 72 x 86 x 79 cm

Křeslo s područkami - 85 x 86 x 79 cm

Hloubka sedu křesla - 45 cm

___________

 Křeslo Stan na showroomu

9bafd-clip-1kb Na showroomu je k vidění varianta křesla s područkami v koženém čalounění Z79/26, barvy Petrol MX za cenu 43 818,- Kč neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: