Milí návštěvníci, vzhledem k aktuální situaci a nařízení vlády ohledně zabezpečení před nákazou koronavirem zavádíme bezpečnostní opatření a naše showroomy v Brně a Praze budou od 14.3.2020 až do odvolání ZAVŘENY. Kromě showroomů zůstává náš provoz bez omezení a jsme vám plně k dispozici na telefonech, e-mailech a dalších zařízeních vzdálené komunikace.   O dalším postupu vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek a sociálních sítí. Děkujeme za pochopení a přejeme vám všem pevné zdraví.

Praha Centrum Křižíkova

V inspirativním pražském Karlíně, který již po staletí dýchá historií a architekturou nás můžete navštívit v Centru bydlení a designu Křižíkova. Náš showroom, který jsme slavnostně otevřeli v říjnu 2018, vám nabídne sortiment sedacích souprav, křesel, židlí, stolů a také i jedinečných interiérových doplňků. Můžete si přijít vyzkoušet, která sedací souprava vám bude nejvíce vyhovovat a zároveň si vyzkoušet její funkce! Ať už elektrické polohování sedačky a její komfortní nabídku nebo i možnost rozložení pohovky a získání tak dalšího prostoru na spaní!

Jsou to ale i ty nejmenší detaily, které vám na našem showroomu nabízíme. Dekorace jsou sice poslední finalizací vašeho interiéru, ale jejich designový dotek celého interiéru je nevyčíslitelný! Stačí jen jedna správně zvolená dekorační socha nebo květináč a celý interiér se najednou rozzáří! Nabídka obrazů, koberců nebo doplňků – to jsou maličkosti, s kterými vám také rádi pomůžeme.

Budeme se na vaši návštěvu našeho showroomu těšit a věříme, že společně s naším odborným prodejcem najdete mnoho inspirace a možností pro váš domov!

Přijďte nás navštívit – budeme se na vás těšit. Najdete nás na:

Sokolovská 98/96

186 00 Praha - Karlín

GPS: zobrazit na mapách Google

sf-web-ikony_oteviraci-doba

  Pondělí 09:00 - 18:00
  Úterý 09:00 - 18:00
  Středa 09:00 - 18:00
  Čtvrtek 09:00 - 18:00
  Pátek 09:00 - 18:00
  Sobota 9:00 - 13:00
  Neděle zavřeno

 

 

centrum_praha_deho