Milí návštěvníci, vzhledem k aktuální situaci a nařízení vlády ohledně zabezpečení před nákazou koronavirem zavádíme bezpečnostní opatření a naše showroomy v Brně a Praze budou od 14.3.2020 až do odvolání ZAVŘENY. Kromě showroomů zůstává náš provoz bez omezení a jsme vám plně k dispozici na telefonech, e-mailech a dalších zařízeních vzdálené komunikace.   O dalším postupu vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek a sociálních sítí. Děkujeme za pochopení a přejeme vám všem pevné zdraví.

Zrcadlo Moss

Kód: 2331
Značka: Calligaris
2 850 Kč
Dodání 6-10 týdnů

Poskládejte si vlastní zrcadlo!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Modulární systém zrcadla Moss si zamilují všechny kreativní duše! Hledáte cestu, jak si vytvořit zrcadlo přesně podle sebe? Systém Moss vám nabízí možnost, jak si poskládat zrcadlo přesně podle sebe! Hexagonální tvar jednotlivých kusů zrcadla se přímo vybízí ke skládání a detailní aplikaci přesně podle vašeho gusta.

Nakupte si tolik kusů, kolik jen chcete a tvořte! Nezapomeňte ale, že zrcadlo můžete kombinovat s poličkami Moss. Tak budete mít u zrcadla vše potřebné pěkně po ruce. Poličky můžete vybírat ZDE

Zrcadla jsou na zeď aplikována pomocí magnetického systému.

Cena je uvedena za jeden kus zrcadla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrcadla
Rozměr: 30 x 5 x 40 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: